Aukce rekreačního objektu o celkové podlahové ploše cca 1475 m2 ležící v katastru obce Stará Ves u Rýmařova

Prodej

Typ nemovitosti: Rekreační středisko

Adresa: Stará Ves u Rýmařova

Plocha užitná: 1475 m2

Plocha pozemku: 12025 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Energetická náročnost: D

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

V samém srdci Jeseníků nabízím k prodeji rekreační středisko o celkové podlahové ploše cca 1475 m2 ležící v katastru obce Stará Ves u Rýmařova. Nemovitost se nachází v malebné a klidné obci Stará Ves u Rýmařova, část Žďárský Potok. Území je součástí CHKO Jeseníky

Zájemce, jež projeví zájem o účast ve veřejné soutěži, obdrží na základě své emailové žádosti konkrétní podklady týkající se veřejné soutěže (tj. nabídkový list). Tuto svou emailovou žádost zašle zájemce na email realitní kanceláře David Raus realitní služby, raus@davidraus.cz, tel. +420 777 593 888.

Realitní kancelář zajišťuje prohlídku nemovitosti individuálně dle domluvy se zájemci.

Prodávaná nemovitost je třípodlažní, částečně podsklepena.

Dům je zkolaudovaný jako stavba občanského vybavení s přiděleným číslem popisným. Možnost zachování současného provozu, tedy rekreačního střediska, případně možné přebudovat např. na wellness hotel, horské apartmány apod... Objekt nyní disponuje kapacitou přes 100 lůžek, sociálním zázemím, velkou jídelnou a vybavenou kuchyní. Celková užitná plocha domu činí cca 1475 m2 a celková výměra pozemků činí 12.025 m2. Do nemovitosti je přivedena elektrická energie, voda z vlastní vydatné studny, vytápění objektu tuhými palivy a fotovoltaickým systémem. Vlastní čistička odpadních vod. Základy domu jsou betonové, objekt je zděný. Na pozemcích v okolí nemovitosti se nachází posezení s krbem, venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem, hřiště na beachvolejbal a hřiště pro míčové hry. Ostatní pozemky tvoří louky. Okolí pozemku je zalesněno.

Objekt je velice dobře dopravně dostupný, protože se nachází cca 500 m od sjezdu z páteřní silnice I/č.11, která spojuje města Hradec Králové, Šumperk, Opava, Ostrava a pokračující na Slovensko. Příjezd vozidlem přímo k nemovitosti je po kvalitní asfaltové cestě. Vzdálenost objektu od měst: Bruntál: 25 km, Brno: 130 km, Ostrava: 95 km, Praha: 260 km, Olomouc: 52 km Více info v RK

LOKALITA

Lokalita Rýmařovska je jedna z turisticky nejatraktivnějších oblastí Hrubého Jeseníku, jehož dominantou je nejvyšší moravská hora Praděd. Třetina území Rýmařovska je součástí Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, jižní část představuje Přírodní park Sovinecko, více než polovinu území pokrývají lesy. Významným rysem území je pestrá a bohatá příroda. Charakter krajiny poskytuje v každém ročním období mimořádné podmínky pro turistiku a rekreaci. V zimě nabízí ideální sněhové podmínky s nejdelší dobou lyžování v České republice.

     

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře