DOMYRIOUsnadním Vám cestu k novému bydlení.


Nabízím výstavbu energeticky úsporných domů – od nízkoenergetických přes ty s téměř nulovou spotřebou energie až po pasivní, jejichž spotřeba může být pokryta jen z obnovitelných zdrojů.
Respektuji Vaši představu o novém bydlení a Vaše finanční možnosti.

DOMYRIO , nový domov, který tvoříme společně s garancí ceny od podpisu smlouvy.

Typové domy

Individuální domy

KVALITA

Dokonalý výsledek je o lidech, o jejich zkušenostech, o jejich vedení a přístupu. Specialisté z DOMYRIO jsou nachystaní řešit vaše požadavky a přání.Vyprojektovat váš dům jim významně pomáhají dokonalé stroje a Pomáhají ve spolupráci s dokonalou technikou a 3D programy.

PŘIPRAVENO K NASTĚHOVÁNÍ

My z DOMYRIO jsme připraveni dodat vám dům v různých stupních vybavení, ale ruku na srdce, kdo by nechtěl rychle bydlet. Zařídíme vám i další služby, které se stavbou a vybavením domu souvisí tak, aby vaše první káva na terase byla co nejdříve.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Výrobní závod DOMYRIO jsme postavili na zelené louce. Nebyli jsme omezeni prostorem a mohli jsme si dovolit ty nejlepší technologie pro výrobu dřevostaveb. Naše výrobní linka pracuje přesně a efektivně, nezná únavu a z nul a jedniček v počítači vytvoří váš krásný nový domov.

NADČASOVOST

DOMYRIO spojili své síly s respektovanou architektonickou kanceláří a výsledkem jsou typové domy s praktickou a promyšlenou dispozicí. Moderní vzhled domů, velké prosklené plochy oken, propojení jednotlivých místností s relaxací na zahradě, toto vás bude těšit ještě mnoho let po nastěhování.