ODHAD ZDARMA

Reference

Prodej novostaveb rodinných domů, k.ú. Novosedly, okr. Břeclav

Panu Rausovi jsem svěřil prodej dvou rodinných domů a to na doporučení mých kolegů. Musím říci, že jsem byl naprosto spokojen a to jednak individuálním přístupem a průběhem celého procesu prodeje. Tato naše spolupráce byla první, avšak nikoliv poslední. Služby pana Rause doporučuji.   

Ing. Michal Barák

Prodej rodinných domů a pozemků, developerský projekt Bystřice n. Pernštejnem

"Dovoluji si všem doporučit realitní služby pana Rause, se kterým mám osobní zkušenost při prodeji zasíťovaných pozemků a nových rodinných domů v Bystřici nad Pernštejnem. Spolupráce s ním byla vždy příkladná, vždy byl ochoten poradit či pomoci z řešením i nestandartních situací, které při prodeji jednotlivých nemovitostí mnohdy vznikaly. Mnohým našim zákazníkům také pomohl nejen s vyřízení kupních smluv a další dokumentace spojené s nákupem nebo prodejem nemovitosti ale i  radou nebo s vyřízením hypotéky. Co se řeklo to platilo."

Ing. Radek Pospíšil, SPH stavby s.r.o.

Lesní usedlost, podlahová plocha 816 m2, pozemek 12.453 m2, Těmice u Kamenice nad Lipou

Na prodeji a pronájmu nemovitostí spolupracuji s panem Rausem již několik let. To co se řeklo to vždy platilo. Oceňuji jeho aktivní přístup, formu prezentace a znalosti v realitním oboru. Vřele jeho služby doporučuji. 

Ivan Troch

Prodej horské chalupy Stará Ves u Rýmařova (Jeseníky)

Chci poděkovat za celý průběh obchodního případu nákupu domu ve Staré Vsi. Od první schůzky byla radost s panem Rausem polupracovat, měl jsem vždy aktuální informace o průběhu obchodního případu, v jaké jsme fázi a co vše je potřeba doložit. I následné kroky a nadstandardní informace (historické mapy) mě velice mile překvapily. Díky perfektnímu přístupu proběhlo vše hladce a rychle, Vaše služby rád doporučím dále.

Petr Konečný

Prodej domu a koupě bytu, Brno

S Ing. Rausem jsem se setkala v době, kdy jsem řešila prodej domu a koupi bytu. Vše bylo komplikované. Prodej se protahovat, majitel bytu spěchal na prodej. Mě se zdála celá situace neřešitelná. Ovšem Ing. Raus mě přesvědčil o opaku. Svým zcela profesionálním přístupem,odbornými znalostmi a cílevědomostí dosáhl toho, že vše proběhlo v termínu a já bydlím. Pokud bych měla nějaký prodej nebo koupi nemovitosti ještě někdy absolvovat, tak jedině s ním. Jeho služby mohu jen doporučit.

Vladimíra Mokrá

Prodej hrubé stavby rodinného domu 5+kk s dvojgaráží, podl.plocha 186 m2, poz.400 m2, Rajhrad u Brna

"Pan inženýr Raus nám prodával rodinný dům v hrubé stavbě  v roce 2020. Pana inženýra vřele doporučujeme naší rodině, přátelům, známým. Jeho profesionální přístup a hlavně odbornost a znalost v stavebně technickém směru je nadprůměrná.  Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat."

manželé Richtrovi

Prodej historické sýpky, Olbramovice u Pohořelic, užitná plocha 842 m2, pozemky 1735 m2

S panem Rausem spolupracuji na základě velmi dobrých zkušeností již několik let. Je to profesionál, který se snaží najít pro svého klienta vždy to nejlepší řešení. Oslovila mě také bezproblémová komunikace, přesné dodržování termínů i to, že prodejem či pronájmem nemovitosti pro něj věc nekončí a je ochoten vypomoct a poradit i nad rámec svých povinností. Rozhodně doporučuji. 

Michal Osička

Prodej rodinného domu 3+1, Brno - Lesná

Pana Rause jednoznačně doporučuji. Při prodeji své nemovitosti jsem se původně obrátila na jinou realitní kancelář, která v prodeji nebyla úspěšná a nebyla jsem spokojená s přístupem. Pan Raus naopak vyšel vstříc mým požadavkům (rychlost, minimální "zatěž” mé osoby při prodeji, dotaženi prodeje od A do Z). Presně takto si představuji praci profesionálního realitního makléře. 

Ing. Martina Navrátilíková

Prodej bytu 3+1, 55 m2, Brno - Štýřice, ul. Vysoká

"Byli jsme maximálně spokojeni s Vaší službou u prodeje bytu i u našeho nákupu domu v Syrovicích.
Vaše ochota nejen zařídit, ale i reagovat na naše (někdy časté) amatérské dotazy byla vždy profesionální a i pro nás srozumitelné.
Vypracování smluv a zařízení prodeje / nákupu nemovitosti bylo díky Vám pro nás příjemné a a obavy z celé "mašinérie" byly zbytečné. 
Prošli jsme si prodejem garáže na vlastní pěst a po zkušenostech z neustálým doplňováním dokumentů, zajišťováním smluv, jízd na katastr.... toto vše díky Vašemu přístupu bylo zajištěno z Vaší strany za což ještě jednou moc děkujeme."

Radek Mičulka

Prodej rodinného domu 4+kk, Syrovice, podl.plocha 118 m2

"Pana Davida Rause, mohu jen doporučit k prodeji nebo nákupu nemovitostí pro rychlé jednání a osobní přístup ke klientovi, vstřícnost a pomoc při vyřizování formalit spojených s administrativou, což jem velice ocenila. Nákup nebo prodej nemovitosti je spojen se spoustou úkonů, které klient nezná, proto  pokud vás tímto labyrintem někdo provede, je celá tato záležitost mnohem snažší a příjemnější"

Lenka Stloukalová

Prodej víceúčelového domu - Bystřice nad Pernštejnem

Děkujeme touto cestou panu Rausovi za příjemnou a profesionální spolupráci. Vše probíhalo tak jak jsme si na začátku domluvili a bez jakéhokoliv zádrhelu. Byli jsme velmi spokojeni s jeho pracovním nasazením, odborností, flexibilitou, připraveností a také vstřícností. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě se na něj opět obrátíme. 

Kateřina Hégrová

Prodej a pronájem bytů, Brno - Královo Pole

" S panem Ing. Davidem Rausem spolupracuji od roku 2016 bez jakékoli negativní zkušenosti, a to jak při pronájmech bytů tak při prodeji nemovitostí. Několikrát jsem jej doporučila známým, kteří byli také velmi spokojeni.  Kromě běžných činností, které jsou s pronájmem či prodejí nemovitosti spojeny (příjemná komunikace, naprostá spolehlivost, kvalitní právní servis), mě velmi mile překvapily další bonusy vzájemné spolupráce. Mezi ně řadím hlavně nabídnutý servis s přepisem energií.
Nedocenitelným kladem je také výběr vhodného - bezproblémového nájemce, který bude nejen platit včas, ale také bude schopen se o pronajatou nemovitost starat s péčí řádného hospodáře a nebude obtěžovat okolí. To se samozřejmě nemusí povést vždy, ale v případě výběru nájemce p. Rausem je šance velmi dobrá. Právě tato pozornost zaměřená především na spokojenou dlouholetou spolupráci místo dosažení lákavého rychlého výdělku, mě naplňují plnou důvěrou. Vřele doporučuji! 

Gita Urbanová

Prodej stavebního pozemku, výměra 3377 m2, obec Vranovice

"S panem Rausem jsme byli velice spokojeni. Zprostředkovával nám prodej stavebního pozemku, při kterém nám byl neustále po ruce, prošel s námi veškeré dokumenty, zajistil i ošetření právní stránky a doporučil nám skvělou paní, přes kterou jsme vyřešili financování. Vždy byl naprosto profesionální a milý, a to byl pak také důvod proč jsme se na něj obrátili i při následném prodeji pozemku. Za nás můžeme jen doporučit."

Leona Tomková, Jaroslav Kosmák

AUKCE stavebního pozemku pro komerční zástavbu, výměra 7701 m2, k.ú. Tvarožná, Brno-venkov

Libor Brtník

Pronájem bytových jednotek, Brno

"S panem inženýrem Rausem spolupracuji již několik let a všechny naše dosud řešené případy dopadly k mé plné spokojenosti. Dle mého názoru se jedná o odborníka, kterého můžu s čistým svědomím doporučit."

Dušan Paroulek

Prodej rekreační chaty, celková podlahová plocha 99 m2, pozemek 1641 m2, Alojzov u Prostějova

"Na doporučení známého, jsem  obrátil v souvislosti s prodejem nemovitosti na jednatele realitní kanceláře pana ing.Davida Rause. Byl jsem mile překvapen s jakou profesionalitou a následnými postupy i nad rámec smluvních ujednání se záležitost k naprosté spokojenosti zrealizovala. Z vlastní zkušenosti doporučuji každému zájemci, bude v těch nejlepších rukou". 

Milan Bartušek

Pronájem bytových jednotek, Brno

"Ke spolupráci s panem Rausem jsem se dostala díky doporučení známé. Mohu jen potvrdit naprostou spokojenost s profesionálním přístupem a skvělou prezentací realit, která se díky novým technologiím neustále vylepšuje. Vyhovuje mi, že prohlídky nemusím dělat sama a že mohu řešit už jen opravdu vážné zájemce ". 

Irena S.

PRODEJ rodinného domu 4+kk, podlahová plocha 112 m2, pozemek 770 m2, Dambořice

S panem Rausem jsme spolupracovali při prodeji nově zkolaudovaného rodinného domu. Důležité pro nás bylo vybrat seriózního zájemce, což se nám ve spolupráci s panem Rausem povedlo na výbornou. V průběhu prodeje domu, který proběhl nad očekávání rychle, jsme se nemuseli o nic starat. K profesionálním službám patří i virtuální prohlídka domu, díky které si zájemci o nemovitost mohou udělat rychlou představu před osobní návštěvou. Pana Rause pro prodej nemovitosti doporučujeme. 

 

Miroslav Málek

Prodej rodinného domu 4+kk, podl.plocha 101 m2, pozemek 257 m2, Syrovice

S panem Rausem jsme zahájili spolupráci na doporučení od rodiny a troufám si tvrdit, že spolupráce předčila veškerá očekávání a také všechny předchozí zkušenosti na realitním trhu, které jsme měli. Vzhledem k tomu, že v lokalitě našeho prodávaného domu jsme již několik let nežili, nejvíce jsme ocenili profesionální, proaktivní a inovativní práci práci pana Rause, který komplexně zajistil prodej domu od nafocení, virtuální prohlídky, komunikaci s nájemníky i se zájemci, včetně návrhu kupní ceny, aukčního řízení, komplexní služby od A do Z včetně přípravy veškeré dokumentace a dotažení prodeje do finální podoby. Pana inženýra bych doporučila každému, ať už se jedná o prodej, pronájem, nákup, či poskytnutí jakéhokoli knowhow na realitním poli.

Iveta A. Karim

Prodej rodinného domu, podlahová plocha 411 m2, výměra pozemků 1948 m2, Brno – Přízřenice

Zlata M.

Prodej domu - letní usedlosti včetně lesa. Celková plocha pozemku 24622 m2, Rájec-Jestřebí

Ing. Jiří Bodenlos

Prodej vinného sklepa s ubytováním, celková výměra 200 m2, obec Strachotín

Prodej dvou novostaveb rodinných domů, Novosedly

Ing. Michal Barák

Prodej bytu 2+1, 56 m2, Brno - Lesná

Roman Jedlička

Prodej bytu 3+1, 74 m2, Brno - Lesná

Roman Jedlička

Máte zájem o mé služby nebo se jen chcete na něco zeptat?