Prodej nádherné usedlosti s pozemkem (3860 m²), Pomezí

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: Pomezí 76

Plocha pozemku: 3860 m2

Plocha zastavěná: 493 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: velmi dobrý

Energetická náročnost: G

Cena: 7 950 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

V oblasti, kde se Čechy mění v Moravu, v jihozápadním cípu okresu Svitavy, v těsném sousedství s městečkem Poličkou, se nachází místo s krásným přírodním zákoutím - obec Pomezí.

Exkluzivně Vám zde nabízím k prodeji rodinný dům / usedlost s celkovou zastavěnou plochou 493 m² a souborem pozemků o rozloze 3860 m².

Nemovitost s krásnou rozlehlou zahradou je aktivně udržována. Lze ji využít jak k trvalému bydlení, ale také i pro komerční účely (penzion, pořádání svateb apod…)

Dům je rozdělen na dvě obytné části s vlastním sociálním zázemím a kuchyní. Téměř nad celou nemovitostí se nachází nově zrekonstruována prostorná půda (nové dřevěné krovy, okna, střešní krytina), menší stavebními úpravami vytvoříte třetí obytnou část s nádherným výhledem do okolí.

Celý pozemek je oplocen kvalitním pletivem a přístup je zajištěn přes uzamykatelnou bránu. Příjezd k nemovitosti je bezproblémový, po obecní komunikaci.

Základním stavebním kamenem domu je opuka, která je i dekorativním prvkem interiéru, dodává mu přírodní charakter a útulnost.

Do nemovitosti je přivedena elektrická energie, plyn, napojení na vodovod a místní kanalizaci. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kamny na tuhá paliva. V místnosti s francouzskými okny umožňující vstup na zahradu můžete chodit i „ bosí“ díky nainstalovanému podlahovému topení.

Na pozemku se nachází další stavba, sloužící jako dílna a garáž pro uskladnění veškerého potřebného načiní. Nemovitost je částečně podsklepená, nechybí ani zastřešené posezení, svým majitelům zajišťuje naprosté soukromí a klid.

Nabízená usedlost je zkolaudována jako objekt k bydlení s přiděleným číslem popisným.

Pomezí je obec s typickou zástavbou lánové lesní vsi. Usedlosti jsou postaveny podél hlavní komunikace a Bílého potoka, který zde pramení a teče přes Poličku k jihozápadu, kde se vlévá do Svratky a patří k úmoří Černého moře. Okolí nabízí nekonečné lesy plné hub či skvělé cyklotrasy.

Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře