Aukce pozemků o celkové výměře 1073 m2, Rajhradice

Prodej

Typ nemovitosti: Pozemek

Adresa: Rajhradice

Plocha pozemku: 1073 m2

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Zájemce, jež projeví zájem o účast v elektronické aukci, obdrží na základě své emailové žádosti konkrétní podklady týkající se aukce (tj.  pravidla aukce a  návrh rezervační smlouvy ). Tuto svou emailovou žádost zašle zájemce na email realitní kanceláře  raus@davidraus.cz, tel. 00420 777 593 888. Minimální nabídková cena, kterou je zájemce povinen nabídnout činí: 2,690.000,- Kč.  Realitní kancelář zajišťuje prohlídku nemovitosti individuálně dle dohody se zájemci.

Nabízený pozemek p.č. 145 o výměře 1010 m2 je situován jižně od zástavby obce a podle platného územního plánu je pozemek zahrnutý do zastavitelných ploch bydlení venkovského typu a ploch veřejných prostranství. Zástavba v ploše je podmíněná  „Regulačním plánem obce Rajhradice - lokalita Z10“, který je pro danou plochu vydán a to včetně všech podmínek obsažených v regulačním plánu. Jakmile budou naplněny podmínky dané regulačním plánem je možné v dané lokalitě dle územního plánu realizovat stavbu rodinného domu. Nyní se nejedná o pozemek k okamžité zástavbě.  SÍTĚ: elektrická energie, plyn, vodovod a kanalizace přímo u pozemku. Kompletní informace ke stavu územního plánu, možnostech stavby a inženýrských sítí jsou k dispozici u makléře.  Tvar pozemku obdelníkový s šíří cca 15 m na vstupu a s hloubkou cca 67 m.   Nádherné a klidné místo.
Druhý pozemek p.č. 146/5 o výměře 63 m2, který je rovněž součástí prodeje slouží pro přístup z obecní komunikace na pozemek p.č. 145.   

Rajhradice spojují výhody klidného života na vesnici a velmi dobré dosažitelnosti do města. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku. Přes obec vede cyklistická stezka Brno – Vídeň. V letních měsících se můžete osvěžit v místním rybníku či nedalekém koupališti v Blučině.  

AUKČNÍ VYHLÁŠKA - KE STAŽENÍ ZDE    Pro získání přístupu do aukce napište email na raus@davidraus.cz 

SÍTĚ
ELEKTRICKÁ ENERGIE 
PLYNOVOD
VODOVOD 
KANALIZACE  

REGULAČNÍ PLÁN - KE STAŽENÍ ZDE 

ODKAZ NA ZNĚNÍ ÚZEMNÍHO PLÁNU  - ZDE

OZNAČENÍ LOKALITY V ÚZEMNÍM PLÁNU 

 

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře