Prodej rodinného domu, dvě garáže, 4+1, celková zastavěná plocha 122 m², Prštice, Brno-venkov

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: Pod Horkou 243, Prštice

Dispozice: 4+1

Plocha užitná: 207 m2

Plocha pozemku: 531 m2

Plocha zastavěná: 122 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: v rekonstrukci

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji dvoupodlažní, podsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 s celkovou zastavěnou plochou cca 122 m²  v klidné části obce Prštice, okres Brno venkov.

Rodinný dům je zděný, byla zde započata celková rekonstrukce včetně výměny střešní krytiny se zateplením stropní konstrukce. Součástí nabízené nemovitosti jsou dvě garáže, jedna je samostatně stojící, nacházející se na zahradě domu. Druhá garáž se nachází přímo pod verandou domu.

V suterénu, který je přístupný ze zahrady i zevnitř domu, se nachází čtyři samostatné místnosti: místnost pro uskladnění potravin (17,42 m²), místnost tzv. sušárna ( 12,6 m²), prádelna ( 8,18 m²) a místnost (17,43 m²), kde byl instalován nový plynový kotel. V podsklepené části domu byla provedena nová elektroinstalace, včetně ostatních rozvodů s připojením  na obecní kanalizaci a vodu s možností využití vlastní studny.

Přízemí tvoří : koupelna s WC  (5,26 m² ), spíž (3,24 m²),ložnice ( 14,91 m²), obývací pokoj (19,53 m²) se vstupem z předsíně ( 7,35 m²) a z kuchyně( 12,6 m²) a veranda (11,74 m²), která je přístupná zevnitř domu - z obývacího pokoje a kuchyně, tak i z venku. V přízemí byla provedena rekonstrukce páteřní sítě, která je přichystána k novému připojení. V domě je připraveno připojení na krbová kamna, včetně nové komínové vložky. 

Přestavba zasáhla i podkroví, kde byla provedena nová elektroinstalace, rozvody vody, topení a kanalizace. Oproti původní stavební dokumentaci, zde vznikla velká ložnice ( 23,4 m²) se šatnou (7,6 m²) a vstupem na venkovní terasu (11,74 m²), menší dětský pokoj (15,9 m²), chodba (5,5 m²) a toaleta s umyvadlem (4,71 m²).

Základní informace:
Nemovitost - zděný rodinný dům
Dispozice: 4+1
Lokalita - Prštice, Brno - venkov
Podsklepený - Ano
Připojení  - kanalizace, voda, plyn, elektřina
Studna na pozemku - ANO
Zastavěná plocha domu - cca 122 m²
Užitná plocha doma - 207 m²
Samostatně stojící garáž včetně montážní jámy - cca 35 m²
Celková výměra pozemku – 531  m²

Prštice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava.  Je zde velmi dobrá občanská vybavenost, základní škola, školka, sportovní hala, restaurace nebo třeba golfové hřiště. Na své si zde přijdou milovnící procházek i aktivní sportovci.

Více informací u makléře. V případě potřeby Vám zajistíme i financování.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře