Prodej stavebního pozemku ( 711 m²) s platným stavebním povolením, ul. Nová, Opatovice u Rajhradu

Prodej

Typ nemovitosti: pozemek

Adresa: ul. Nová, Opatovice u Rajhradu

Plocha pozemku: 711 m2

Cena: 6 995 500 Kč včetně provize RK a projektu RD

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím Vám stavební pozemek o celkové rozloze 711 m² (cca 33m x 21,5 m) s platným stavebním povolením v obci Opatovice u Rajhradu.

Součástí ceny pozemku je projekt samostatně stojícího nepodsklepeného jednopodlažního rodinného domu a samostatné stavby garáže. Aktuální cenová nabídka hrubé stavby domu a garáže včetně základové desky činí 2.753.500,- Kč / bez 15 % DPH/.  

Pozemek se nachází na severovýchodním okraji obce Opatovice, v tzv. klidové zóně nové zástavby RD, kde komunikace není úmyslně průjezdná a poskytuje tak majitelům pozemku dostatečné soukromí. Přístup na pozemek je možný ze dvou stran po obecní komunikaci. Na hranici pozemku jsou ukončeny přípojky vody, kanalizace, plynu a elektro. Terén pozemku je rovinatý s dostatečně silnou vrstvou kvalitní zeminy, není tak třeba navážet dodatečně ornici. Navržený objekt rodinného domu je přízemní obdélníkového půdorysu bez obytného podkroví o rozměrech 13,5 x 10 m s krytou terasou. Na pozemku je dále umístěna garáž o rozměrech 7 x 9 m. Stavby mají valbovou střechu se sklonem 25 stupňů. 

 

Dispoziční řešení navrhnuté stavby RD:

Celková podlahová plocha RD: 107,8 m².
Ze zádveří ( 5,9  m²) se vstupuje do chodby (5,22  m² ), ze které jsou vstupy do obývací haly s kuchyňským koutem ( 35,10  m²), pokojů ( 12,30 m², 11,50  m²), ložnice (13,75  m²) a sociálního zázemí tzn.: šatny (3,34 m²), technické místnosti (3,25  m²), koupelny (8,48  m²) a WC (1,68  m²).

 

Základní informace :
Lokalita : Opatovice u Rajhradu
Rozloha pozemku : 711  m²
Terén pozemku : rovinatý
Součástí pozemku : platné stavební povolení vydané na stavbu RD a garáže
Inženýrské sítě : ANO
Obytná zóna
Dostupnost do města Brna : cca 15 minut autem, cca 25 min autobusovou dopravou

 Opatovice u Rajhradu spojují výhody klidného života na vesnici a velmi dobré dosažitelnosti do města. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku. Přes obec vede cyklistická stezka Brno – Vídeň. V letních měsících se můžete osvěžit v místním rybníku, nedalekém koupališti v Blučině. 

V obci se nachází základní a mateřská škola, nákupní středisko potravin, pošta (Rajhrad), hasičské zbrojnice a restaurace. V obci jsou podporováni drobní podnikatelé. Obec má velice dobré spojení autobusovou dopravou s Brnem. Autobus se do Brna dostane cca za 25 min. Vlastním vozem je město Brno dostupné za 15 minut.

Nabízím možnost zajištění financování. Veškerý právní servis zajištěn

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře