Prodej stavebního pozemku ( 711 m²), ul. Nová, Opatovice u Rajhradu

Prodej

Typ nemovitosti: pozemek

Adresa: ul. Nová, Opatovice u Rajhradu

Plocha pozemku: 711 m2

Cena: 6 576 750 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek 711 m² (cca 33m x 21,5 m) pro bydlení v klidné lokalitě obce Opatovice, ul. Nová.

Pozemek se nachází na severovýchodním okraji obce Opatovice, v tzv. klidové zóně nové zástavby RD, kde komunikace není úmyslně průjezdná a poskytuje tak majitelům pozemku dostatečné soukromí. Přístup na pozemek je možný ze dvou stran po obecní komunikaci. Na hranici pozemku jsou vyvedeny přípojky vody, kanalizace, plynu a elektro. Rovinatý terén poskytuje ideální podmínky pro stavbu a vytvoření pohodlného a moderního obydlí.

Základní informace :
Lokalita : Opatovice u Rajhradu
Rozloha pozemku : 711 m²
Terén pozemku : rovinatý
Inženýrské sítě : ANO
Obytná zóna
Dostupnost do města Brna : cca 15 minut autem, cca 25 min autobusovou dopravou

Součástí ceny pozemku je projekt samostatně stojícího nepodsklepeného jednopodlažního rodinného domu a samostatné stavby garáže.

Opatovice u Rajhradu spojují výhody klidného života na vesnici a velmi dobré dosažitelnosti do města. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku. Přes obec vede cyklistická stezka Brno – Vídeň. V letních měsících se můžete osvěžit v místním rybníku, nedalekém koupališti v Blučině.

V obci se nachází základní a mateřská škola, nákupní středisko potravin, pošta (Rajhrad), hasičské zbrojnice a restaurace. V obci jsou podporováni drobní podnikatelé. Obec má velice dobré spojení autobusovou dopravou s Brnem. Autobus se do Brna dostane cca za 25 min. Vlastním vozem je město Brno dostupné za 15 minut.

Nabízím možnost zajištění financování. Veškerý právní servis zajištěn. Více informací u makléře.

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře