Prodej bytu 2+kk s terasou, celková výměra 89,90 m2, Nové Město na Moravě ( byt č. 6)

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Nové Město na Moravě

Dispozice: 2+kk s terasou

Plocha užitná: 89,9 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

65% bytových jednotek o dispozici 2+kk, 3+kk prodáno.

Včasnou rezervací si zajistíte možnost výběru ze standardního vybavení případně si zvolit jiné dle vlastního přání.

Nabízím k prodeji byt ve výstavbě o dispozici 2+kk s terasou, nacházející se v 1. nadzemním podlaží novostavby bytového domu NOMO v Novém Městě na Moravě.www.bytynomo.cz 

Bytová jednotka je orientována na jihovýchodní stranu o dispozici 2+kk, celkovou podlahovou plochou 53,2m2 a prostornou terasou o výměře 36,70 m2.

POPIS DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ: Vstupní dveře vedou do nadstandardně prostorné předsíně (11,75 m2), která nabízí dostatek místa pro zabudování úložného prostoru. Z předsíně vedou dveře do ložnice ( 12,55 m2), koupelny s WC (4,89m2) a obyvacího pokoje s kuchyňským koutem (24,01 m2). Obě obytné místnosti mají samostatný vstup na terasu (36,70 m2).

Toužíte po moderním bydlení s panenskou přírodou na dosah? Bydlení v Novém Městě na Moravě Vám Vaše touhy naplní.Perfektní občanská vybavenost, množství aktivit po celý rok dělá z bytového domu bydlení snů a současně skvělou investiční příležitost. 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Lokalita : Nové Město na Moravě
Typ : byt v osobním vlastnictví
Dispozice : 2+kk s terasou
Celková plocha : 89,90 m2 ( včetně terasy )
Sklep: ano 
Výtah: ano

Termín dokončení výstavby: 4.Q.2023 

Více informací u makléře. www.bytynomo.cz

 

LOKALITA

ŽIJTE TAM, KDE JE KRÁSNĚ PO CELÝ ROK 

O Novém Městě na Moravě se mluví jako o kolébce lyžování, ale věřte, je tady nádherně po celý rok. Nemusíte být  aktivní sportovec, svou rozmanitostí aktivit  nadchne všechny věkové kategorie. V  Městských lázních si pod jednou střechou můžete užít chvíle v plaveckém i relaxačním bazénu a vířivce. Wellness část lázní má tři sauny a skvělý zážitek nabízí relaxační koupele a několik druhů masáží. Milovníci historie a kulturních akcí nadchne historické centrum, kde se pořádá i mnoho vernisáží a besed. Nádherná příroda CHKO Žďárské vrchy, v jejímž srdci Nové Město na Moravě leží, Vás nabádá prozkoumat Novoměstsko na kole i pěšky. 

Byty NOMO to je komfortní bydlení v samém srdci Vysočiny www.bytynomo.cz

 

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře