Prodej bytu 3+kk, celková výměra 71,40 m², Nové Město na Moravě ( byt č. 17)

Prodej

Adresa: Nové Město na Moravě

Dispozice: 3+kk

Plocha užitná: 71,40 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Cena: 5 419 463 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji byt  o dispozici 3+kk, nacházející se ve 3. nadzemním podlaží novostavby bytového domu NOMO v Novém Městě na Moravě.www.bytynomo.cz

Bytová jednotka je orientována na jihozápadní stranu o dispozici 3+kk , celkovou podlahovou plochou 71,40 m².

POPIS DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ: Vstupní dveře vedou do nadstandardně prostorné předsíně, která nabízí dostatek místa pro zabudování úložného prostoru. Z předsíně vedou dveře do všech obytných místností:  ložnice , pokoje, obyvacího pokoje s kuchyňským koutem. Součástí bytové jednotky je samostatná koupelna  a  WC.

Předností bytového domu NOMO je vytápění úspornými  tepelnými čerpadly.

Toužíte po moderním bydlení s panenskou přírodou na dosah? Bydlení v Novém Městě na Moravě Vám Vaše touhy naplní.Perfektní občanská vybavenost, množství aktivit po celý rok dělá z bytového domu bydlení snů a současně skvělou investiční příležitost. 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Lokalita : Nové Město na Moravě
Typ : byt v osobním vlastnictví
Dispozice : 3+kk 
Celková plocha : 71,40 m²
Sklep a parkovací stání: ANO ( není součástí ceny bytu )
Výtah: ano

Více informací u makléře. www.bytynomo.cz

 

LOKALITA

ŽIJTE TAM, KDE JE KRÁSNĚ PO CELÝ ROK 

O Novém Městě na Moravě se mluví jako o kolébce lyžování, ale věřte, je tady nádherně po celý rok. Nemusíte být  aktivní sportovec, svou rozmanitostí aktivit  nadchne všechny věkové kategorie. V  Městských lázních si pod jednou střechou můžete užít chvíle v plaveckém i relaxačním bazénu a vířivce. Wellness část lázní má tři sauny a skvělý zážitek nabízí relaxační koupele a několik druhů masáží. Milovníci historie a kulturních akcí nadchne historické centrum, kde se pořádá i mnoho vernisáží a besed. Nádherná příroda CHKO Žďárské vrchy, v jejímž srdci Nové Město na Moravě leží, Vás nabádá prozkoumat Novoměstsko na kole i pěšky. 

Byty NOMO to je komfortní bydlení v samém srdci Vysočiny www.bytynomo.cz

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře