Prodej bytu 2+kk, 111 m2 (včetně vlastní zahrady), Rajhrad u Brna, Klášterní Dvůr

Prodej

Typ nemovitosti: Byt

Adresa: Klášterní Dvůr 934

Dispozice: 2+kk

Plocha užitná: 111 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: výborný

Energetická náročnost: B

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji zděný byt o velikosti 2+kk s celkovou užitnou plochou 111 m2 ( včetně vlastní zahrady)  a parkovacím stáním (13 m2 ), situovaný v 1. patře bytového domu. Byt se nachází ve vyhledávané klidné lokalitě města Rajhrad u Brna v bytovém komplexu Klášterní Dvůr.

Popis dispozice bytu:

Vnitřní podlahová plocha bytu činí 55,1 m2.  První naše kroky vedou do předsíně (12,8 m2), ze které postupně vstoupíme do všech částí bytu. Předsíně nabízí dostatek úložného prostoru.
Kuchyně s obývacím pokojem (22,9 m2) je srdcem tohoto bytu. Dost místa na vaření, stolování i odpočinek na velkém gauči. Rohová kuchyňská linka v dekoru dřeva, které se nese celým interiérem, prostor dokonale zútulňuje. Součástí linky jsou elektrospotřebiče:  elektrická trouba se sklokeramickou deskou, nerezová digestoř a lednice s mrazákem.

Z obývacího pokoje je přístupná vlastní zahrada o velikosti 54 m2. Tato zahrada je také předmětem prodeje.  Zahrada je určena jak pro relax, ale také pro pěstování vlastní zeleniny či bylinek.   

Dalším pokojem je útulná ložnice  (14,7 m2). Majitelé si tu zařídili i pracovní kout, což mi dáte jistě za pravdu, že se dnes velmi cení.   Z ložnice je opět přímo přístupná vlastní zahrada.  V neposlední řadě vcházíme do koupelny (3,4 m2), kde je umístěna i pračka.  Vana se sprchou je praktickým řešením, které ocení milovníci dlouhých koupelí i rychlého osvěžení. Samozřejmostí je oddělená tolaeta ( 1,3 m2). 

 K bytu patří i parkovací stání (13 m2 ), takže vždy pohodlně a bez stresu zaparkujete. 

Základní informace:

  • lokalita Rajhrad u Brna
  • zděný byt v 1.patře
  • dispozice 2+kk
  • podlahová plocha bytu 55,1 m2 
  • vlastní zahrada  54 m2 
  • sklep 1,7 m2
  • povrhy podlah -  laminátová podlaha a dlažba
  • výtah
  • parkovací stání formou výhradního užívání

Ve vnitrobloku bytového domu se nachází uzavřený soukromý park s dětským hřištěm určený pouze pro rezidenty domu. Dům je tedy ideální pro mladou rodinu, která  tuto výhodu ocení a bude jí zpříjemňovat společný čas s dětmi. Nedaleko domu je řada restaurací, fitness, dětské hřiště, tenisové kurty, lékárna, pošta, mateřská škola a škola. Nákupní centrum Tesco. Výjimečná poloha s rychlou dostupností do centra Brna. Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování.

PODKLADY K BYTOVÉ JEDNOTCE 

List vlastnictví bytu: 

 

 

List vlastnictví zahrady:

OKOLÍ A PŘÍRODA

Rajhrad  je město v okrese Brno- venkov v Jihomoravském kraji. Leží v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svratky, asi 12km od centra Brna. Fungují zde dvě základní školy. „Dolní škola“ (1.–3. třída) leží uprostřed ulice Masarykova hned vedle hřbitova, naproti sídlišti Klášterní dvůr. „Horní škola“ (4.–9. ročník) leží na ulici Havlíčkova v klidné čtvrti sídlišť a malých rodinných domů. Zde se nachází mateřská škola. V Rajhradě také funguje Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad. Velké fotbalové hřiště zvané místními Rafka (podle klubu R.A.F.K. Rajhradský Atleticko-Fotbalový Klub). Součástí RAFK jsou i tenisové kurty. Na hlavní Masarykově ulici stojí sokolovna, kde místní Sokol vede několik oddílů ( tenis, volejbal, šachy a další). V Rajhradě působí také Moravská šermířská skupina Asmodeus, která zde koná každoročně Šermířskou show. Skupina je součástí historicky podloženého Altblau regimentu. V roce 2013 byl obnoven Hasičský sbor Rajhrad, kde rozvíjejí fyzické schopnosti dětí a znalosti z oblasti požární ochrany. Mezi činnost členů HS patří také technická pomoc občanům. V Rajhradě působí i mnoho menších oddílů, a to rybářský oddíl, skautky, rozvíjí se i vodácký oddíl.  Na podzim roku 2014 byl zprovozněn  nový rybník, který vznikl na pozemcích města Rajhradu, v lokalitě mezi zdejší rozlehlou oplocenou Rajhradskou bažantnicí a bývalou Starou pilou přibližně.

 

 

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře