Prodej obchodní jednotky ( 65,5 m²), IBC, ulice Příkop 6, Brno

Prodej

Typ nemovitosti: obchodní jednotka

Adresa: Příkop 838/6, Brno

Plocha užitná: 65,5 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji obchodní prostory o celkové výměře 65,5 m² na strategickém místě v Brně. Prostory jsou ve velmi dobrém technickém a udržovaném stavu. 

Obchodní prostory s  celoprosklenými výlohami nacházející se z obchodního hlediska na velmi zajímavém místě s velkou pěší průchodností lidí. Obchodní prostor se nachází přímo u hlavního vstupu do obchodního centra IBC, přímo u velmi oblíbené a navštěvované kavárny.
Prostory svou polohou splňují podmínky, jak pro podnikání závislé na průjezdnosti místa, tak i velkou pěší průchodnost. Zejména v kombinaci s institucemi sídlícími v prostorách IBC ( finanční úřad, advokáti, notáři). 

Vnitřní prostory se skládají z prodejny, kanceláře, kuchyňky, skladového prostoru s chladícím boxem a WC. Prostor byl zavedený jako prodejna květin.
Obchodní prostory mají široké využití ve všech oblastech služeb. Obchod, specializovaná prodejna, kavárna, vinotéka, poradenské a finanční služby, pojišťovnictví, servisní středisko, opravny, kancelář, projekční kancelář, výdejní místo e - shopu, sběrné místo, apod. Prostory je možné využívat i jako kadeřnictví /masážní / relaxační nebo kosmetické studio. Prostory jsou vhodné i pro sídlo firmy. 
Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitost.  Doporučuji prohlídku. 

Základní informace:

  • lokalita Brno, Příkop 6 - obchodní centrum IBC 
  • umístění: přízemí na frekventovaném místě 
  • užitná plocha 65,5 m²
  • povrhy podlah  dlažba
  • vybavení: WC, chladící box, kuchyně, regálový systém prodejny 

PODKLADY K OBCHODNÍ JEDNOTCE  

List vlastnictví 

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře