Prodej rodinného domu 4+kk s pozemkem ( 235 m²), Rajhrad, ul. Halouzkova

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: ul. Halouzkova, Rajhrad

Dispozice: 4+kk

Plocha užitná: 143 m2

Plocha pozemku: 235 m2

Plocha zastavěná: 84 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: výborný

Energetická náročnost: C

Cena: 13 500 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji precizně provedený, zděný,  rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími,  o velikosti 4+kk s vlastní zahradou (151 m²) a celkovou užitnou plochou 143 m².

Nemovitost stojí na severozápadním okraji města Rajhrad, okres Brno - venkov. Okolní zástavbu tvoří zejména novostavby rodinných domů. Přístup a příjezd k nabízené nemovitosti je po místní komunikaci s možností volného parkování na vlastním pozemku, případně na zpevněných komunikací a parkovacích plochách v okolí.

Popis dispozice rodinného domu:

1. NP: Hlavním vstupem vcházíme do prostorné haly ( 4,8 m²), po pravé straně od vstupu míjíme dveře na samostatné WC ( 2,2m²) a do technické místnosti ( 4,9 m² ) následně dveřmi vcházíme do obývacího pokoje propojeného s  kuchyňským koutem  ( 35,5 m²) s možností vstupu na terasu. Celkový design interiéru dotváří moderní kuchyňská linka v dekoru dřeva a bílého lesku, s pracovní deskou z tvrzeného kamene TechniStone, granitovým dřezem a spotřebiči Bosch. Nadčasovými solitéry jsou jídelní stůl a židle Ton. Prostor působí vzdušně, útulně a nabízí maximální komfort pro vaření, stolování i odpočinek. Velkou výhodou obývacího pokoje jsou francouzská okna, která dodávají místnosti dostatek denního světla a zároveň umožňují přístup na terasu i vlastní zahradu, jenž vznikla přesně dle návrhu zahradního architekta. Stromy, keře, pnoucí dřeviny, trvalky i okrasné traviny byly vybrány tak, aby nejen k sobě dokonale ladily, ale přeměnily exteriér domu v místo, kde chcete trávit svůj volný čas. 

2. NP: Po centrálním schodišti vedoucí z haly vystoupáme do 2. nadzemního podlaží a ocitneme se v prostorách chodby ( 5,9 m²), společné pro místnosti, jenž se nacházejí na patře :  ložnice ( 14,1 m²) s balkonem, pracovna (17,6 m²), dětský pokoj (15,2 m²), koupelna s vanou i sprchovým koutem (6,3 m²) a samostatné WC (1,9 m²).

Designově chytrým řešením v domě je úložný prostor pod schodištěm. Povrchy podlah tvoří keramická dlažba a laminátové podlahy.

Vytápění rodinného domu je ústřední - elektrokotel Ray Protherm. Elektrokotel se zásobníkem i rozdělovač s regulátorem podlahového vytápění jsou umístěny v technické místnosti (1.NP). Otopnou soustavou v 1. NP je podlahové vytápění a v 2. NP  jsou otopná tělesa doplněna v místnosti koupelny o podlahové vytápění. V obývacím pokoji je i možnost vytápění  krbovými kamny.

Dům je klimatizován, nechybí ani stínící prvky od renomovaného výrobce Leha.

Základní informace:

  • Lokalita: Rajhrad u Brna, ul. Halouzkova
  • Zděný rodinný dům : 4+kk s balkonem a terasou 
  • Celková plocha pozemku: 235 m²
  • Zahrada : 151 m²
  • Užitná plocha: 143 m²
  • Klimatizace: ANO
  • Parkování: na vlastním pozemku 

ŽIJTE TAM, KDE MÁTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ...

Rajhrad je městem s perfektní občanskou vybaveností. Fungují zde dvě základní školy. „Dolní škola“ (1.–3. třída) leží uprostřed ulice Masarykova hned vedle hřbitova, naproti sídlišti Klášterní dvůr. „Horní škola“ (4.–9. ročník) leží na ulici Havlíčkova v klidné čtvrti sídlišť a malých rodinných domů. Zde se nachází mateřská škola. V Rajhradě také funguje Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad. Pro žáky základní školy a také pro místní spolky, sportovní organizace a obyvatele byla vybudována nově multifunkční hala. V relaxační zóně u rybníka U Staré pily byl zprovozněn skatespot – minirampa pro začínající i pokročilejší freestylery. Na své si přijde ve městě Rajhrad opravdu každý. Milovníci dobrého jídla a kávy ocení řadu restaurací i kaváren.

Veškerý právní servis zajištěn. Nabízím možnost financování. Pro více informací kontaktujte makléře.

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře