Prodej bytu 3+1 ( 75 m² ), Brno-Kohoutovice, ul. Glinkova

Prodej

Typ nemovitosti: Byt

Adresa: Glinkova 11, Brno

Dispozice: 3+1

Plocha užitná: 75 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji byt o velikosti 3+1 s celkovou plochou 75 m². Bytová jednotka je situována ve I. nadzemním podlaží bytového domu v městské části Brno - Kohoutovice, ul. Glinkova. 
Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci, která byla právě dokončena. V bytě jsou nové podlahy, rozvody elektřiny, nové omítky, zděné jádro, nová koupelna a kuchyně.

 Popis dispozice bytu:

Z prostorné chodby (7,1 m²) postupně vstoupíme do všech částí bytu. Chodba nabízí prostor pro umístění jednoduchého botníku, ale místo si zde našla také praktická šatna - komora ( 2,77 m²), která je oddělena samostatnými dveřmi.    

Dále vejdeme do koupelny ( 3,52 m2) a na samostatné WC (0,91 m2). Obklady v příjemných tónech jsou nadčasové a pro příjemný relax ideální. Designový nábytek v podobě umyvadlové skříňky s prostornými zásuvkami  je nejen praktický, ale celé koupelně dodává šmrnc. V další části bytu je situována kuchyně s novou kuchyňskou linkou s nadstandardním vybavením – sklokeramická varná indukční deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, digestoř a vestavěná myčka nádobí. V kuchyni je i příprava na pračku. Zbylou část bytu tvoří 3 pokoje. Jeden pokoj s východní orientací o celkové výměře 16,2 m2 a zbylé dva pokoje s orientací oken za západní stranu. Výměra pokojů je  14 m2, respektive 16 m2. 

Byt je vybaven venkovními hliníkovými žaluziemi od společnosti Climax s lamelami Z-90, barva stříbrná, ovládání kvalitním motorem francouzské značky Somfy. Nová plastová okna - trojskla s německým kováním. V prostoru kuchyně a koupelny je podlaha opatřena elektrickými topnými rohožemi, ovládání termostatem.

Povrchy podlah: Ve všech pokojích je vinyl zátěžové třídy 32-35. Přechod na dlažbu ve zbývající části bytové jednotky. Pro bezpečí osob i domácnosti je vstup zajištěn certifikovanými bezpečnostními protipožárními protihlukovými dveřmi Magnum tloušťky 56 mm se 14ti zamykacími body. Byt disponuje zabezpečením systémem Jablotron, protipožárními kouřovými čidly a je napojen na bezpečnostní agenturu

Součástí bytové jednotky je zděný sklep. V bytovém domě se navíc nachází prostorná kolárna / kočárkárna.   

Klidná lokalita a minimální průjezd vozidel v okolí ( slepá ulice). Čeká vás tu příjemné prostředí, komfort a život v souladu s přírodou.


ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Lokalita: Brno, Kohoutovice, ul. Glinkova 
Dispozice: 3+1
Celková plocha: 75,2 
Sklepní kóje: ano 
Podlahová krytina: vinyl, dlažba  

V nabídce je použita virtuální vizualizace vybavení bytové jednotky, která ukazuje možnosti úprav bytu a jeho využití. Byt je volný ihned.

Právní servis zajištěn včetně vkladu do katastru nemovitostí. Více informací v RK.

 

Měsíční zálohy dle předpisu platného od 1.12.2022 
Fond oprav + správa 1.539,- Kč
Vodné stočné 279,- Kč
Teplo 2738,- Kč
Ostatní 151,- Kč
CELKEM: 4.707,- Kč
+ elektrická energie 

 

LIST VLASTNICTVÍ

 

  

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře