Prodej rodinného domu 5+1, podlahová plocha 252m2, pozemek 627m2, Rajhrad

Prodej

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Adresa: Volného 796, Rajhrad

Dispozice: 5+1

Plocha užitná: 252 m2

Plocha pozemku: 627 m2

Plocha zastavěná: 151 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: výborný

Energetická náročnost: PENB A

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji precizně provedený rodinný dům dispozičně 5+1 s garáží a zastřešeným bazénem ve městě Rajhrad.
 
Rodinný dům leží na pozemku o výměře 627 m2 s celkově zastavěnou plochou 151m2.  Podlahová plocha nabízené nemovitosti činí 252 m2. Dům se nachází ve slepé, dopravně bezpečné ulici Volného č.p. 796.  Nabízená nemovitost splňuje energetickou třídu A.
 
Dispozice domu: za vstupními dveřmi se nachází chodba (8,1 m2), ze které je přístupné samostatné WC (2,6 m2). Z chodby vstoupíme do haly ( 13,8 m2), která propojuje obývací pokoj s ostatními částmi domu. Na slunný a vzdušný obývací pokoj (27,1 m2) navazuje kuchyňský kout s jídelnou (21,5 m2).  Z obývacího pokoje je přístupná terasa s markýzou pro příjemné posezení v letních dnech. Součástí 1NP je prádelna (5,9 m2), praktický sklad (5 m2 a prostorná garáž (30,5 m2). Dominantu domu tvoří centrální dřevěné schodiště (14,2 m2) se skleněným zábradlím, kterým vystoupáme do haly ( 16,6 m2) v 2NP. Z této haly jsou přístupné všechny pokoje: pokoj 1( 19,5 m2 ), pokoj 2 ( 20 m2), ložnice (22,2 m2 ), pracovna (24,1 m2), sklad (4,6 m2), prostorná koupelna (14,6 m2) a WC (1,9 m2).
 
Na pozemek se vjíždí z obecní komunikace přes  bránu z kovových profilů s laťováním. Oplocení pozemku je  provedeno  v kombinaci  dřevěných dílců,  vsazených mezi zděnou zídku a živým plotem. Zpevněné plochy jsou provedeny ze zámkové dlažby. Podlahy obytných prostor jsou pokryty keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci v příjemných tónech ladící k celkovému designu interiéru.
 
Výplně otvorů tvoří francouzská okna, balkónové dveře , střešní a klasická okna.  Kvalitní dřevěná okna od předního českého výrobceVytápění je teplovodní.  Zdrojem ohřevu topné a teplé užitkové vody je plynový kondenzační kotel. Jako lokální zdroj tepla slouží krbová kamna na kusové dřevo. K ukládání přebytečného tepla a jeho následné využití slouží akumulační nádrž o objemu 800 l. Teplovodní otopná soustava je dvoutrubková, s nuceným oběhem vody a nízkoteplotním spádem pro radiátory. Vstupní teplota vody do otopné soustavy je regulována ekvitermně. K ohřevu TUV slouží akumulační nádrž tepla s průtokovým ohřevem. Akumulační nádrž je napojena na plynový kondenzační kotel a na vakuové solární kolektory. Nemovitost je opatřena zabezpečovacím zařízením, umožňující spojení na mobilní telefon. Za domem je k dispozici venkovní bazén o rozměru 6,5 x 4,5 m, v blízkosti bazénu se nachází zahradní domek s dalším posezením. Ostatní plochy jsou velmi vkusně osázeny rostlinami, keři, stromy a udržovaným trávníkem s automatickým zavlažováním. Rodinný dům poskytuje komfortní bydlení se skvělou dostupností do centra Brna. Více informací  u makléře. V případě potřeby Vám zajistíme i financování. WWW.DUMRAJHRAD.CZ 

LOKALITA

Rajhrad

Rajhrad  je město v okrese Brno- venkov v Jihomoravském kraji. Leží v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svartky, asi 12km od centra Brna. Fungují zde dvě základní školy. „Dolní škola“ (1.–3. třída) leží uprostřed ulice Masarykova hned vedle hřbitova, naproti sídlišti Klášterní dvůr. „Horní škola“ (4.–9. ročník) leží na ulici Havlíčkova v klidné čtvrti sídlišť a malých rodinných domů. Zde se nachází mateřská škola. V Rajhradě také funguje Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad. Velké fotbalové hřiště zvané místními Rafka (podle klubu R.A.F.K. Rajhradský Atleticko-Fotbalový Klub). Součástí RAFK jsou i tenisové kurty. Na hlavní Masarykově ulici stojí sokolovna, kde místní Sokol vede několik oddílů ( tenis, volejbal, šachy a další). V Rajhradě působí také Moravská šermířská skupina Asmodeus, která zde koná každoročně Šermířskou show. Skupina je součástí historicky podloženého Altblau regimentu. V roce 2013 byl obnoven Hasičský sbor Rajhrad, kde rozvíjejí fyzické schopnosti dětí a znalosti z oblasti požární ochrany. Mezi činnost členů HS patří také technická pomoc občanům. V Rajhradě působí i mnoho menších oddílů, a to rybářský oddíl, skautky, rozvíjí se i vodácký oddíl.  Na podzim roku 2014 byl zprovozněn  nový rybník, který vznikl na pozemcích města Rajhradu, v lokalitě mezi zdejší rozlehlou oplocenou Rajhradskou bažantnicí a bývalou Starou pilou přibližně.

 

 

 

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře