Prodej rodinného domu 5+kk s pozemkem (459 m²), ul. Syrovická, Rajhrad

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: ulice Syrovická, Rajhrad

Dispozice: 5+kk

Plocha užitná: 146,9 m2

Plocha pozemku: 459 m2

Stav objektu: výstavba

Energetická náročnost: B

Cena: 16 450 000 Kč

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji rodinný dům (č.4) o dispozici 5+kk, se zastřešeným parkovacím stáním na vlastním pozemku (459 m²), ve městě Rajhrad.
Rodinný dům o podlahové ploše 146,9 m² je ve fázi výstavby a je jeden ze čtyř nízkoenergetických rodinných domů na ulici Syrovická, v Rajhradě. www.domyrajhrad.cz

Energetické náročnost domu je klasifikována do třídy B -  úsporné. PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI KE STAŽENÍ ZDE

Dispozice domu:

1.NP 

Vstupní dveře vedou do zádveří ( 4,5 m²), vedoucí do chodby (2,8 m²) s přístupem na samostatné WC ( 1,6 m²), do technické místnosti ( 4,9 m²), pracovny (11,8m²), skladu (3,0 m²)a otevřeného obývacího pokoje s kuchyňským koutem ( 48,5 m²). Ústředním prvkem propojující jednotlivá patra domu je schodiště z obývacího pokoje. 

2.NP 

Do druhého patra domu vystoupáme po schodišti na chodbu ( 6,6 m²), kde se nachází tři samostatné pokoje, které mohou sloužit jako samostatné dva dětské pokoje ( 13,8m², 15,5m²) a ložnice (17,5m²) ze které vedou dveře do šatny (6,8m²). K dispozici na patře je  prostorná koupelna ( 8,0 m²) a samostatné WC ( 1,7m²). 

Základní informace :

  • výstavba RD na klíč (5+kk ) 
  • podlahová plocha domu 146,9 m²
  • výměra pozemku 459 m²
  • fotovoltaická elektrárna
  • podlahové teplovodní topení
  • tepelné čerpadlo
  • zastřešené parkovací stání
  • perfektní občanská vybavenost a dostupnost do města Brna
  • atraktivní lokalita pro bydlení

Veškerý právní sevis zajištěn. Nabízím možnost financování.

LOKALITA

Toužíte po moderním bydlení nedaleko centra Brna?

Bydlení v Rajhradě Vám Vaše touhy naplní. Město leží v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svartky, asi 12km od centra Brna. Svým obyvatelům poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Na své si zde přijdou  jak aktivní sportovci, rodiny s dětmi i milovníci dobrého jídla

 

ŽIJTE TAM, KDE MÁTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Rajhrad je městem s perfektní občanskou vybavenosí. Fungují zde dvě základní školy. „Dolní škola“ (1.–3. třída) leží uprostřed ulice Masarykova hned vedle hřbitova, naproti sídlišti Klášterní dvůr. „Horní škola“ (4.–9. ročník) leží na ulici Havlíčkova v klidné čtvrti sídlišť a malých rodinných domů. Zde se nachází mateřská škola. V Rajhradě také funguje Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad. Pro žáky základní školy a také pro místní spolky, sportovní organizace a obyvatele byla vybudována nově multifunkční hala. V relaxační zóně u rybníka U Staré pily byl zprovozněn skatespot – minirampa pro začínající i pokročilejší freestylery. Na své si přijde ve městě Rajhrad opravdu každý. Milovníci dobrého jídla a kávy ocení řadu restaurací i kaváren.

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře