Prodej rodinného domu 4+kk, atrium + terasa, celková plocha 167 m², Brno - Vančurova

Prodej

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Adresa: Vančurova 3335/49

Dispozice: 4+kk + atrium a terasa

Plocha užitná: 167 m2

Plocha pozemku: 160 m2

Plocha zastavěná: 130 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Energetická náročnost: B

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Bydlení ve městě bez dopravního ruchu už není nemožné.

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s atriem a terasou, energetické třídy B, o celkové podlahové ploše 150 m2 + 17 m2 (terasa), na klidné ulici Vančurova v Brně.

Rodinný dům byl zkolaudován v roce 2019, vznikl na zcela nové základové desce a k jeho výstavbě bylo použito kvalitních stavebních materiálů. Celá výstavba je řádně fotograficky zdokumentována.

Při osobní návštěvě zjistíte, že bydlení v tomto rodinném domě nabízí maximální klid a pohodlí v každém ročním období.

Interiér je vkusně a útulně zařízen, převládají hřejivé neutrální tóny a dekor dřeva.
Zařízení celého domu je stylově sjednocené, kvalitní podlahy z vinylu se skvěle doplňují s interiérovými dveřmi, jednoduchou koupelnou i kuchyní, která vás jen tak neomrzí. Moderní kuchyňská linka s dekorem dřeva krásně ladí s interiérem.

Popis dispozičního řešení: Vstupní dveře vedou do zádveří (6,99 m²). Ze zádveří vstoupíme pokračujeme chodbou ( 16,1 m²), která propojuje všechny místnosti s ostatními částmi domu. Majitelé nezapomněli ani na věšákovou stěnu a botník pro rychlé odkládání věcí. Dále chodbou vstoupíme do slunného a vzdušného obývacího pokoje s kuchyní ( 24,30 m²), který je srdcem tohoto domu a propojení s útulným venkovním atriem ( 40 m²) prostor maximálně zvětšuje. Část atria je vydlážděna a v boční straně domu zatravněna. Ranní kávu si tak už nebudete muset užívat jen na dovolené, ale i u sebe doma.

Z chodby vedou dveře do koupelny ( 3,27 m²) a na samostatné WC (1,42 m²). Obklady v příjemných zemitých tónech jsou nadčasové a pro příjemný relax ideální. Nechybí tu pračka ani umyvadlová skříňky s prostornými zásuvkami.

Dále v 1.NP je situována pracovna ( 16,15 m²) se zabudovaným skladem a pod schodištěm je umístěna ( komora 2,2 m²).

Centrálním schodištěm vystoupáme do haly ( 6,6 m²) v 2NP. Z této haly jsou přístupné všechny pokoje: Velká a vzdušná ložnice s vestavěnými skříněmi ( 24,02 m² ), šatní místnost ( 3,73 m²), koupelna s vanou a toaletou ( 4,84 m²) a dětský pokoj (12,58 m²) a z něj přístupná terasa (17 m²). Terasa je pozinkovaným schodištěm spojena s atriem.

Výplně otvorů tvoří francouzská okna, dveře, střešní a klasická okna. Okna a dveře jsou hliníková s izolačními trojskly. Vytápění je celého domu je podlahové teplovodní. Zdrojem ohřevu topné a teplé užitkové vody je plynový kondenzační kotel. V domě jsou předokenní hliníkové žaluzie, které jednak zvýší soukromí, ale také maximalizují tepelnou pohodu.

Základní informace
Lokalita : Brno, ul. Vančurova
Typ : rodinný dům, řadový
Dispozice : 4+kk+atrium+terasa
Celková užitná plocha : 167 m2 ( včetně atria a terasy )
Plocha pozemku: 160 m2
Zastavěná plocha: 90 m2 dům a 40 m2 atrium
Podlahová krytina: vinyl + dlažba

 

Měsíční náklady:
1.500,- Kč záloha plyn
1.500,- Kč záloha elektrická energie
1257,- Kč vodné - stočné

Celkem: 4.257,- Kč

Právní servis zajištěn včetně vkladu do katastru nemovitostí. Více informací v RK.

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře