ODHAD ZDARMA

Prodej rodinného domu 4+kk, atrium + terasa, celková plocha 167 m2, Brno - Vančurova

Prodej

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Adresa: Vančurova 3335/49

Dispozice: 4+kk + atrium a terasa

Plocha užitná: 167 m2

Plocha pozemku: 160 m2

Plocha zastavěná: 130 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Energetická náročnost: B

Cena: 12 700 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu dispozičně 4+kk s atriem a terasou v Brně na ulici Vančurova.  

Komforní bydlení ve městě, přitom na dopravně klidné ulici, nabízí tento dům, jehož celková užitná plocha činí s atriem a terasou 167 m2. 

Rodinný dům splňuje energetickou třídu B.

Rodinný dům byl kolaudován v roce 2019 a byl postaven jako zcela nová stavba, tedy s novou základovou deskou včetně kvalitní hydroizolace, zdiva, zateplení, střechy, kompletních rozvodů a povrchových krytin.  

Interiér je vkusně a útulně zařízen, převládají hřejivé neutrální tóny a dekor dřeva.
Zařízení celého bytu je stylově sjednocené, kvalitní podlahy z vinylu  se skvěle doplňují s interierovými dveřmi, jednoduchou koupelnou i kuchyní, která vás jen tak neomrzí. Kuchyňská linka s dekorem dřeva prostě s interiérem ladí.

Popis dispozičního řešení: Vstupní dveře vedou do zádveří (6,99 m2).  Ze zádveří vstoupíme pokračujeme chodbou ( 16,1 m2), která propojuje všechny místnosti s ostatními částmi domu. Majitelé nezapomněli ani na věšákovou stěnu a botník pro rychlé odkládání věcí. Dále chodbou vstoupíme do slunného a vzdušného obývacího pokoje s kuchyní ( 24,30 m2), který je srdcem tohoto domu a propojení s útulným venkovním atriem ( 40 m2) prostor maximálně zvětšuje. Část atria je vydlážděna a v boční straně domu zatravněna. Ranní kávu  si tak už nebudete muset užívat jen na dovolené, ale i u sebe doma.

Z chodby vedou dveře do koupelny ( 3,27 m2) a na samostatné WC (1,42 m2). Obklady v příjemných zemitých tónech jsou nadčasové a pro příjemný relax ideální. Nechybí tu pračka ani umyvadlová skříňky s prostornými zásuvkami.

Dále v 1.NP je situována pracovna ( 16,15 m) se zabudovaným skladem a pod schodištěm je umístěna ( komora  2,2 m2). 

Centrálním schodištem vystoupáme do haly ( 6,6 m2) v 2NP. Z této haly jsou přístupné všechny pokoje: Velká a vzdušná ložnice s vestavěnými skříněmi ( 24,02m2 ),  šatní místnost ( 3,73 m2), koupelna s vanou a toaletou ( 4,84 m2) a dětský pokoj (12,58 m2)  a z něj přístupná terasa (17 m2). Terasa je pozinkovaným schodištěm spojena s atriem.  

Výplně otvorů tvoří francouzská okna, dveře, střešní a klasická okna.  Okna a dveře jsou hliníková s izolačními trojskly.  Vytápění je celého domu je podlahové  teplovodní.  Zdrojem ohřevu topné a teplé užitkové vody je plynový kondenzační kotel.  V domě jsou předokenní hliníkové žaluzie, které jednak zvýší soukromí, ale také maximalizují tepelnou pohodu.

Více informací u makléře. 

 

Základní informace
Lokalita : Brno, ul. Vančurova
Typ : rodinný dům, řadový
Dispozice : 4+kk+atrium+terasa
Užitná plocha : 167 m2 ( včetně atria a terasy )
Plocha pozemku: 160 m2
Zastavěná plocha: 90 m2 dům a 40 m2 atrium 
Podlahová krytina: vinyl + dlažba  

 

Měsíční náklady: 
1.500,- Kč záloha plyn 
1.500,- Kč záloha elektrcká energie 
1257,- Kč  vodné - stočné  

CELKEM: 4.257,- Kč  

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře