ODHAD ZDARMA

Prodej rodinného domu 4+kk, Bohumilice - Klobouky u Brna

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Dispozice: 4+kk

Plocha užitná: 73 m2

Plocha pozemku: 420 m2

Plocha zastavěná: 104,7 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: výstavba

Energetická náročnost: B

Cena: 5 494 600 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk, podlahové ploše 73 m2 a celkové zastavěné ploše 97 m2 na pozemku o rozloze cca 420 m2, nacházející se v obci Bohumilice - místní části města Klobouky u Brna.

Nemovitost je ve fázi přípravy, cena RD domu a stavebního pozemku je kalkulována včetně základové desky a ve stupni dokončení "RD k dokončení" dle standardů dodavatele stavby. Je možné zvolit i jiný typ stavby rodinného domu. Více informací u makléře.

Jste mladá začínající rodina nebo chcete prožít klidné stáří. Dům nabízí vše co potřebuje běžná rodina ke svému bydlení.
Stavba typového rodinného domu Easy 73 je pro vás jasnou volbou. Navíc získáte velkou technickou místnost, samostatné WC a koupelnu se sprchou v základní dispozici. Prostorné zádveří je už jen třešničkou na dortu.

Veškeré dostupné inženýrské sítě v obci se nacházejí na hranici pozemku - elektřina, plyn, a voda. Likvidace odpadních vod - domovní ČOV.

Pozemek je rovinatý, orientovaný na západ s krásným výhledem na kopce v okolí. Přístup na pozemek je možný z jeho jižní a východní strany. Uvedená výměra pozemku je přibližná. Zpřesnění výměry pozemku bude určeno dle nového geometrického plánu.

Malebná obec Bohumilice leží v severovýchodní části Břeclavska v kraji Jihomoravském. Na mapě je najdeme 35 km jihovýchodně od města Brna a 20 km od města Hustopeče. Oficiálně jsou Bohumilice místní částí nedalekých Klobouk u Brna. Autobusová doprava zajišťuje přímé spoje do Újezdu u Brna, Klobouk u Brna nebo Sokolnic.

Možnost zakoupení samostatné parcely za cenu 1.980.000,- Kč, případně je možný výběr jiného typu rodinného domu. 

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře