Prodej stavebního pozemku 441 m2, Sobotovice, Brno-venkov

Prodej

Typ nemovitosti: pozemek

Adresa: Sobotovice

Plocha pozemku: 441 m2

Vlastnictví: osobní

Cena: 3 890 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Sobotovice, okres Brno - venkov o celkové výměře 441m2.
Šíře pozemku na vstupu činí cca 17,5 m a hloubka pozemku v nejdelší části cca 35 m.

Stavební pozemek navazuje na stávající výstavbu rodinných domů a příjezd na pozemek je možný ze dvou stran po asfaltové komunikaci.

Budoucí objekt lze napojit na kompletní inženýrské sítě dostupné v dané lokalitě (kanalizační splašková přípojka, kanalizační dešťová přípojka, vodovodní přípojka, plynovodní přípojka, přípojka nízkého napětí elektrického vedení a přípojka sdělovacího vedení). Povolená stavba na pozemku je omezena výškovou hladinou a to stavbou o maximálně  jednom nadzemním podlaží s využití podkroví

Dle územního plánu je pozemek využitelný pro zástavbu rodinným domem.
Bližší informace k územnímu plánu obce u makléře. 

OKOLÍ A PŘÍRODA

Hledáte místo pro Váš nový domov nedaleko od Brna a v klidu venkova?

Obec Sobovice leží přibližně 17 km jižně od Brna a severozápadně od města Židlochovice. Milovníci dobrého vína jistě ocení, že se jedná  o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti (viniční tratě Stará hora, Na hřebíku, Zahrádka u Bratčic, Za humny, Za vinohrady).

Obcí protéká řeka Syrůvka a Šatava, na jejichž březích se rozkládá významný krajinný prvek Sobotovická niva, která je mokřadem s několika vzácnými druhy rostlin i živočichů.Přes celé  území obce vede koridor cyklistické dopravy – cyklostezka č. 5172, vedoucí z Tetčic do Židlochovic.Obec Sobotovice disponuje základní sítí technické infrastruktury. Je zde vybudována kanalizace, vodovod, čistička odpadních vod a zaveden plyn a elektřina. V obci Sobotovice byla v letech 2007 - 2010 vybudovaná gravitační splašková kanalizace, kterou jsou odpadní vody odváděny do jižní části obce. Zde je umístěna centrální čerpací stanice odpadních vod.V katastrálním území obce je vytvořena dopravní síť komunikací, která zajišťuje dopravní obslužnost obce. Západní částí katastrálního území obce prochází dálnice D52 spojující Brno – Pohořelice – Mikulov – Rakousko. 

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře