ODHAD ZDARMA

Prodej stavebního pozemku 420 m2, Bohumilice - Klobouky u Brna

Prodej

Typ nemovitosti: stavební pozemek

Adresa: Bohumilice, Klobouky u Brna

Plocha pozemku: 420 m2

Vlastnictví: osobní

Cena: 1 980 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře cca 420 m2 situovaný v centru obce Bohumilic, místní části města Klobouky u Brna v okrese Břeclav. Pozemek je nabízen s platným stavebním povolením, včetně projektové dokumentace, tedy nic Vám nebrání začít ihned s výstavbou domu. V případě zájmu Vám nabízíme zajištění výstavby domu na klíč nebo do Vámi určené stavební fáze.

Plánovaná stavba moderního rodinného domu je o dispozici 5+kk s garáží a užitnou plochou 211 m2. Veškeré dostupné inženýrské sítě v obci se nacházejí na hranici pozemku - elektřina, plyn, a voda. Likvidace odpadních vod - domovní ČOV.

Pozemek je rovinatý, orientovaný na západ s krásným výhledem na kopce v okolí. Přístup na pozemek je možný z jeho jižní a východní strany. Uvedená výměra pozemku je přibližná. Zpřesnění výměry pozemku bude určeno dle nového geometrického plánu.

Malebná obec Bohumilice leží v severovýchodní části Břeclavska v kraji Jihomoravském. Na mapě je najdeme 35 km jihovýchodně od města Brna a 20 km od města Hustopeče. Oficiálně jsou Bohumilice místní částí nedalekých Klobouk u Brna. Autobusová doprava zajišťuje přímé spoje do Újezdu u Brna, Klobouk u Brna nebo Sokolnic.

Možnost zakoupení vedlejší parcely (cca 404 m2) pro výstavbu dalšího rodinného domu.

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře