ODHAD ZDARMA

Prodej rodinného domu, 3+1, Opatovice u Rajhradu, užitná plocha 88 m2, pozemek 174 m2

Prodej

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Adresa: Sportovní 100, Opatovice

Dispozice: 3+1

Plocha užitná: 88 m2

Plocha pozemku: 174 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: Před rekonstrukcí

Energetická náročnost: G

Cena: 3 560 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o celkové užitné ploše 88 m2 a pozemku 174 m2 v Opatovicích u Rajhradu.  Jedná se o rodinný dům určený k rekonstrukci,  jednopodlažní s možností rozšíření obytné části do prostoru půdy. 

Na prodávaném rodinném domě byly provedeny základní stavební úpravy a to výměna oken, vstupních dveří, oprava venkovní fasády a instalace nového plynového kotle. Nemovitost je připojena na elektrickou energii, plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Současně je k dispozici studna, která je využívána jako užitková. 

Dispoziční řešení: Vstup do objektu je samostatným vstupem z ulice do chodby, která prochází celým domem až do dvorní části.  Z chodby jsou vedeny vstupy do tři pokojů, verandy, samostatného WC, kuchyně a koupelny. Celková výměra obytné části činí 66 m2. Ve dvoře je situována hospodářská část jejíž celková užitná plocha činí 22 m2. Tuto část lze např. přestavět a využívat jako obytnou.  

Stavba zděná - smíšená, podlahy dlažba, parkety, linoleum. Rodinný dům je umístěn v klidné ulici s minimálním provozem. 

Opatovice u Rajhradu spojují výhody klidného života na vesnici a velmi dobré dosažitelnosti do města. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku. Přes obec vede cyklistická stezka Brno – Vídeň. V letních měsících se můžete osvěžit v místním rybníku, nedalekém koupališti v Blučině. 

 

List vlastnictví: 

 

 

Průkaz energetické náročnosti: 

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře