Prodej bytu 2+kk, celková výměra 49 m2, Nové Město na Moravě (byt č.16)

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Nové Město na Moravě

Dispozice: 2+kk

Plocha užitná: 49 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji byt ve výstavbě o dispozici 2+kk, nacházející se v 3. nadzemním podlaží novostavby bytového domu NOMO v Novém Městě na Moravě.www.bytynomo.cz 

Bytová jednotka je orientována na západní stranu o dispozici 2+kk , celkovou podlahovou plochou 49 m2.

POPIS DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ: Vstupními dveřmi se dostaneme do chodby ( 7,79 m2), která propojuje všechny obytné části nabízené bytové jednotky. Naproti vstupním dveřím se nachází dvě místnosti :  ložnice ( 14,38m2) a prostorný  obyvací pokoj s kuchyňským koutem (22,25m2). Napravo od vstupních dveří je vstup do koupelny s WC ( 4,58 m2).

Toužíte po moderním bydlení s panenskou přírodou na dosah? Bydlení v Novém Městě na Moravě Vám Vaše touhy naplní.Perfektní občanská vybavenost, množství aktivit po celý rok dělá z bytového domu bydlení snů a současně skvělou investiční příležitost. 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Lokalita : Nové Město na Moravě
Typ : byt v osobním vlastnictví
Dispozice : 2+kk 
Celková plocha : 49 m2
Sklep: ano 
Výtah: ano

Více informací u makléře. www.bytynomo.cz

Bytový dům je nyní ve výstavbě. Termín dokončení výstavby: 4.Q.2023  

LOKALITA

ŽIJTE TAM, KDE JE KRÁSNĚ PO CELÝ ROK 

O Novém Městě na Moravě se mluví jako o kolébce lyžování, ale věřte, je tady nádherně po celý rok. Nemusíte být  aktivní sportovec, svou rozmanitostí aktivit  nadchne všechny věkové kategorie. V  Městských lázních si pod jednou střechou můžete užít chvíle v plaveckém i relaxačním bazénu a vířivce. Wellness část lázní má tři sauny a skvělý zážitek nabízí relaxační koupele a několik druhů masáží. Milovníci historie a kulturních akcí nadchne historické centrum, kde se pořádá i mnoho vernisáží a besed. Nádherná příroda CHKO Žďárské vrchy, v jejímž srdci Nové Město na Moravě leží, Vás nabádá prozkoumat Novoměstsko na kole i pěšky. 

Byty NOMO to je komfortní bydlení v samém srdci Vysočiny www.bytynomo.cz

 

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře