Prodej bytu 1+1, 38,45 m2, obec Mokrá - Horákov

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Mokrá 330, Mokrá- Horákov

Dispozice: 1+1

Plocha užitná: 38,45 m2

Vlastnictví: družstevní

Stav objektu: před rekonstrukcí

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji  byt v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do OV. Bytová jednotka o velikosti 1+1 s podlahovou plochou 38,45 m2 je situována v I.NP bytového domu ve velmi klidné ulici Mokrá č.p. 330 v obci Mokrá - Horákov. Bytový dům prošel kompletní revitalizací a to venkovní fasády včetně zateplení, výměnou oken, rekonstrukcí balkonů. 

Bytová jednotka je v původním udržované stavu, vyklizená a připravená k rekonstrukci.  Dispozice bytu 1+1 o celkové ploše 38,45 m2. V bytě se nachází vstupní chodba, ze které je přístup do ostatních místností bytové jednotky.  Napravo vstup do pokoje ( 16,21 m2) s balkonem a výhledem do ulice. Nalevo v zadní části chodby vstup do místnosti s kuchyňským koutem ( 12,50 m2) a průchozí koupelnou (2,21 m2) a WC (1,33 m2) oddělené příčkou. Součásti bytu je zděná sklepní kóje ( 1,70m2). Podlahy obytných prostor: dřevěné parkety a pvc. Vzdušný, světlý a prostorný interiér. 

V blízkosti bytu se nachází základní škola, hřiště, obecní knihovna, pošta, lékárna, potraviny. Výjimečná poloha s rychlou dostupností do centra Brna a okolní přírody. Právní servis zajištěn, pro zájemce je možné zajistit i financování. Více informací u makléře.

LOKALITA

Obec Mokrá-Horákov je obec v okrese Jihomoravském kraji 13km severovýchodně od Brna.Obec se rozkládá v Drahanské vrchovině, na okraji ekologicky nejcenějšího území okresu, jímž je chráněná krajinná oblast Moravský kras. Na území obce se nachází jeskyně Pekárna. Na své si zde přijdou i sportovně založení občané. V obci se nachází sportovní stadion s dvěma travnatými fotbalovými hřiši, tenisovými kurty a volejbalovým hřištěm. Obec Mokrá-Horákov je díky svému pěknému okolí často využívána k rekreačním účelům. Na katastru obce vede řada tras i tzv. singletrailů. Tyto speciální jednosměrné stezky pro cyklisty jsou hojně využívány. Mokrá- Horákov má velmi dobrou občanskou vybavenost.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře