ODHAD ZDARMA

Aukce komerčních objektů (779 m2) , ul. Masarykova, Luhačovice

Prodej

Typ nemovitosti: komerční objekty

Adresa: ul. Masarykova 976, Luhačovice

Plocha pozemku: 779 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Cena: 14 500 000 Kč AUKCE nejnižší příhoz

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím, formou elektronické aukce, k prodeji nemovitost stávající se ze dvou samostatně stojících objektů nacházející se na hlavní obchodní třídě, na ulici Masarykova, lázeňského města Luhačovice.

Nabízené objekty leží na rovinných pozemcích par.č.st 1477, 1500 v k.ú.Luhačovice.. Součástí prodeje jsou i přilehlé pozemky par.č. st 732/2 – zahrada(259 m2) a par.č.st 3001 – zastavěná plocha a nádvoří ( 201 m2). Dle územního plánu spadají pozemky mezi plochy smíšené obytné.
V současné době slouží oba objekty k podnikatelským účelům a to k provozování hostinské činnosti ve spojení s poskytováním ubytování (cukrárna, penzion OÁZA).

Pozemek par.č.st 1477 – zastavěná plocha
Zastavěná plocha pozemku činí 109 m2. Přízemní stavba, která se na pozemku nachází je lichoběžníkového půdorysu s prodejními plochami. Stavba je zděná, bez čísla popisného , napojena na přípojku vody, kanalizaci a elektro. Stropy tvoří sádrokartonové podhledy s vestavěným osvětlením a designovými lustry. Na podlaze převažuje keramická dlažba. Vstup možný ze dvou stran. Výlohy, hlavní vstupní dveře jsou prosklené. V současné době se zde nachází cukrárna.

Pozemek par.č.st 1500 – zastavěná plocha
Na pozemku o rozloze 210 m2 se nachází stavba samostatně stojící podle kolaudačního rozhodnutí, se jedná o stavbu restaurace s ubytovací kapacitou v pokojích nadzemního podlaží. Celková zastavěná plocha je 471,47 m2. Částečně podzemní podlaží o výměře 70,31 m2 je přístupné po betonovém dvouramenném schodišti, využíváno jako sklad objektu. 1. nadzemní podlaží je přístupné z úrovně chodníku o rozloze 200,58 m2, přizpůsobené k provozu restaurace. Obytná část, pět pokojů se sociálním zařízení se nachází v podkroví se zastavěnou plochou 200,58 m2.

Součástí objektu je přístavba uzavřeného salonku v zadní části asi pro 35 hostů a letní zahrádka. Zahrádka s kapacitou 50 hostů je krytá přístřeškem se dřevěnou konstrukcí a plastovou střechou nacházející se vlevo od objektu při pohledu s hlavní komunikace.

Velkou výhodou je bezproblémové parkování za objektem, podél silnic a na protější straně komunikace. Nemovitost se nachází poblíž autobusového a vlakového nádraží a je v dobrém, udržovaném stavu.

Nový vlastník může objekty využít okamžitě pro vlastní potřebu podnikaní i na projímání.

Zájemce, jež projeví zájem o účast v elektronické aukci, obdrží na základě své emailové žádosti konkrétní podklady týkající se elektronické aukce.Tuto svou emailovou žádost zašle zájemce na email realitní kanceláře David Raus realitní služby, raus@davidraus.cz, tel. +420 777 593 888.

Lhůta elektronické aukce je stanovena na  05.12.2022 od 14:00 do 15:00 hodin.

Realitní kancelář zajišťuje prohlídku nemovitosti dle individuální dohody se zájemci.

 

Základní informace:
- lokalita kraj Zlínský, Luhačovice – ul. Masarykova
- samostatně stojící 2 objekty
- dle územního plánu - plochy smíšené obytné
- přípojky: plyn, voda, elektrická energie a kanalizace
- bezproblémové parkování
- pozemky k.ú Luhačovice parč.č.st : 1500,1477,3001,732/2
- nemovitost sloužící k podnikatelským účelům

 

VIDEOPROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře