Prodej bytu 2+1, celková výměra 55 m², ulice Kubíčkova, Brno - Bystrc

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Kubíčkova 869/3, Bystrc

Dispozice: 2+1

Plocha užitná: 55 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: k rekonstrukci

Energetická náročnost: G - nedodán

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji byt o velikosti 2+1 s užitnou plochou 55,21 m² v měststké části Brno - Bystrc na ulici Kubíčkova . Bytová jednotka se nachází v 8.NP panelového domu s výtahem , přichystána ihned k nastěhování a následné rekonstrukci. 

Popis dispozice bytu:
První naše kroky vedou do předsíně ( 8,9 m²) s velkou vestavěnou skříní z 80 let. Průchodem z předsíně nalevo od vstupních dveří vejdeme do kuchyně  ( 12,11 m²) se spíží a dveřmi do již vyklizeného samostatného pokoje ( 16,2 m²)  s druhými dveřmi vedoucí přes otevřenou šatnu do druhého pokoje ( 14,4 m²) se vstupem na balkon ( 2,2 m²). Přes otevřenou šatnu, kterou lze využít pro oba dva samostatné pokoje, se vrátíme zpět do předsíně.  V bytě se nachází původní umakartové jádro, které je přístupné z kuchyně i předsíně.  Povrchy podlah tvoří keramická dlažba a PVC , které  částečně zakrývá původní dřevěné parkety.

Základní informace:

  • lokalita Brno - Bystrc
  • byt v 8. patře s výtahem
  • dispozice 2+1
  • užitná plocha 55,21 m² ( sklep ani balkon není součástí užitné plochy)
  • umakartové jádro
  • balkon
  • sklep 1,4 m²
  • k nastěhování a rekonstrukci

Nedaleko domu se nachází základní škola, mateřská škola a gymnázium. Mezi panelákovou výstavbou vznikl krásný park - Central park Bystr, který má každému co nabídnout. V okolí se nacházejí dětská hřiště, nedaleko je outdoorová posilovna a najde se tu dokonce i hřiště pro pétanque. Ve středu parku se nachází menší promenáda, které kraluje fontána složená z kamenů.Všudypřítomné lavičky nabádají k posezení. Při pohledu na krásný výhled směrem Medlánky, člověk na zapomene, že se nachází uprostřed panelákové zástavby.

Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře