Prodej bytu 2+kk ( 46,4 m2), klimatizován, Rajhrad u Brna, Klášterní Dvůr

Prodej

Typ nemovitosti: Byt

Adresa: Klášterní Dvůr 932

Dispozice: 2+kk

Plocha užitná: 46,4 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Energetická náročnost: C

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji zděný byt o velikosti 2+kk s podlahovou plochou 46,4 m2 s parkovacím stáním (13 m2 ), situovaný v 1. patře bytového domu. Byt se nachází ve vyhledávané klidné lokalitě města Rajhrad u Brna v bytovém komplexu Klášterní Dvůr. 

Byt s podlahovou plochou 46,4m2 se nachází v 1. patře bytového domu v atraktivní a vyhledávané klidné lokalitě bytového komplexu Klášterní Dvůr. K bytu patří i parkovací stání (13 m2 ), takže vždy pohodlně a bez stresu zaparkujete. První naše kroky vedou do předsíně (5 m2), ze které postupně vstoupíme do všech částí bytu. Přímo proti vchodovým je vstup do šatny/komory (4,3 m2). Ta tak společně s předsíní nabízí velké úložné prostory. Druhé dveře vedou do dětského pokoje (8 m2), který slouží ke hraní i odpočinku dvěma malým dětem. Další dveře nás zavedou do koupelny s WC (4,6 m2), kde je umístěna i pračka se sušičkou. Vana se sprchou je praktickým řešením, které ocení milovníci dlouhých koupelí i rychlého osvěžení. Součástí koupelny je i stropní věšák na prádlo.

Kuchyně s obývacím pokojem (24,5 m2) je srdcem tohoto bytu. Dost místa na vaření, stolování i odpočinek. Majitelé si tu zařídili i pracovní kout, což mi dáte jistě za pravdu, že se dnes velmi cení. Rohová kuchyňská linka v dekoru dřeva, které se nese celým interiérem, prostor dokonale zútulňuje. Součástí linky jsou elektrospotřebiče:  elektrická trouba se sklokeramickou deskou, myčka nádobí, nerezová digestoř, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. Obývací pokoj opět nabízí spoustu úložného prostoru i velký gauč sloužící dosud i jako spaní pro rodiče. Pro zlepšení komfortu bydlení je v obývacím pokoji instalována klimatizace.

 Základní informace:

  • lokalita Rajhrad u Brna
  • zděný byt v 1.patře
  • dispozice 2+kk
  • podlahová plocha 46,4 m2
  • povrhy podlah -  laminátová podlaha a dlažba
  • klimatizace
  • výtah
  • parkovací stání formou výhradního užívání
  • sklepní kóje 2 m2

Ve vnitrobloku bytového domu se nachází uzavřený soukromý park s dětským hřištěm určený pouze pro rezidenty domu. Dům je tedy ideální pro mladou rodinu, která  tuto výhodu ocení a bude jí zpříjemňovat společný čas s dětmi. Nedaleko domu je řada restaurací, fitness, dětské hřiště, tenisové kurty, lékárna, pošta, mateřská škola a škola. Nákupní centrum Tesco. Výjimečná poloha s rychlou dostupností do centra Brna. Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování.

PODKLADY K BYTOVÉ JEDNOTCE 


Měsíční náklady 

Elektřina         1236,- Kč ( průměrná spotřeba rok 2021) 
Vodné stočné   664,- Kč 
Teplo              963,- Kč 
Ostatní:          563,- Kč 

Celkem: 3426 ,- Kč

List vlastnictví: 

 

LOKALITA

Rajhrad

Rajhrad  je město v okrese Brno- venkov v Jihomoravském kraji. Leží v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svratky, asi 12km od centra Brna. Fungují zde dvě základní školy. „Dolní škola“ (1.–3. třída) leží uprostřed ulice Masarykova hned vedle hřbitova, naproti sídlišti Klášterní dvůr. „Horní škola“ (4.–9. ročník) leží na ulici Havlíčkova v klidné čtvrti sídlišť a malých rodinných domů. Zde se nachází mateřská škola. V Rajhradě také funguje Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad. Velké fotbalové hřiště zvané místními Rafka (podle klubu R.A.F.K. Rajhradský Atleticko-Fotbalový Klub). Součástí RAFK jsou i tenisové kurty. Na hlavní Masarykově ulici stojí sokolovna, kde místní Sokol vede několik oddílů ( tenis, volejbal, šachy a další). V Rajhradě působí také Moravská šermířská skupina Asmodeus, která zde koná každoročně Šermířskou show. Skupina je součástí historicky podloženého Altblau regimentu. V roce 2013 byl obnoven Hasičský sbor Rajhrad, kde rozvíjejí fyzické schopnosti dětí a znalosti z oblasti požární ochrany. Mezi činnost členů HS patří také technická pomoc občanům. V Rajhradě působí i mnoho menších oddílů, a to rybářský oddíl, skautky, rozvíjí se i vodácký oddíl.  Na podzim roku 2014 byl zprovozněn  nový rybník, který vznikl na pozemcích města Rajhradu, v lokalitě mezi zdejší rozlehlou oplocenou Rajhradskou bažantnicí a bývalou Starou pilou přibližně.

 

 

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře