Prodej bytu 3+kk s lodžií, celková výměra 78 m², ulice Hvozdecká, Brno - Bystrc

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: ulice Hvozdecká, Brno - Bystrc

Dispozice: 3+kk

Plocha užitná: 78 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji byt o velikosti 3+kk s lodžií o celkové podlahové ploše 78 m². Bytová jednotka je situována ve 2. NP cihlového domu v městské části Brno - Bystrc , ul. Hvozdecká.

Popis dispozice bytu:
První naše kroky vedou do prostorné předsíně ( 12,4 m²) s chytrým řešením vestavěné skříně vedle vstupních dveří a horními skříňkami umístěnými nad dveřmi ve stejném designu. Z chodby dále míjíme dveře do šatny ( 5,15 m²) a vcházíme do prvního samostatného pokoje ( 14,10 m²). Pokračujeme dále zpět na chodbu, odkud posuvnými dveřmi vcházíme do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem ( 25,45 m²). Přes obývac pokoj vcházíme dveřmi do posledního samostatného pokoje ( 13,45 m²) . Vychutnat si kávu za příznivého počasí můžete v lodžii ( 6,3 m²) přístupné z obývacího pokoje. Poslední místností je koupelna ( 4,35 m²) a na samostatné WC ( 1,5 m2).
Na stejném patře, přímo naproti vstupním dveří do bytu se nachází komora (1,6 m²), která nahrazuje funkci sklepu.

Povrchy podlah obytných částí bytu tvoří laminátové podlahy v jednotném dekoru - dřeva. Zbývající části jsou povrchy podlah tvořeny keramickou dlažbou.

Nedaleko domu se nachází mateřská škola, zdravotní středisko ,cukrárna i dětské hřiště. Skvělá poloha s rychlou dostupností do centra Brna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:
Lokalita: Brno, Bystrc, ul. Hvozdecká
Dispozice: 3+kk s lodžií
Celková plocha: 78 m²
Sklepní kóje/komora: na patře
Podlahová krytina: laminátová podlaha, dlažba

Měsíční náklady - předpis na rok 2023
Fond oprav: 624,- Kč
Teplo: 2.352,- Kč
Ostatní: 1204,- Kč
Elektrická energie: 1600,- Kč
Celkem: 5.780 ,-Kč

K bytové jednotce je možné dokoupit či pronajmout garážové stání.Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře