ODHAD ZDARMA

Prodej rodinného domu 5+kk s pozemkem o rozloze 992 m2, Karasín, okres Žďár nad Sázavou

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: Karasín 60, okres Žďár nad Sázavou

Dispozice: 5+kk

Plocha užitná: 182 m2

Plocha pozemku: 992 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: novostavba

Energetická náročnost: B

Cena: 7 390 000 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Karasín, o dispozici 5+kk zkolaudovaného v roce 2019, energetické třídy B, celkovou podlahovou plochou 182 m².

Toužíte po bydlení s překrásnou přírodou na dosah ruky?
Rodinný dům v severovýchodní části Vysočiny, v klidné obci Karasín Vám Vaše touhy o bydlení naplní.

Karasín je nejvýše položená obec Bystřicka, nachází se 4,5 km na sever od Bystřice nad Pernštejnem v okrese Žďár nad Sázavou. Na východním okraji obce se tyčí 28 m vysoká zděná rozhledna s vyhlídkovou plošinou ve výšce 25 m, nesoucí stejný název jako obec.

Nabízený rodinný dům se stává z jednoho podzemního a dvou nadzemních užitných podlaží. V suterénu se nachází zádveří a dva sklepy, které jsou přístupné z druhé strany domu. Rodinný dům je velmi energeticky úsporný. Vytápění moderním kotlem na tuhá paliva značky ATMOS garantuje velmi nízké náklady na spotřebu. Kotel včetně nádoby na ohřev teplé vody a radiátorů je umístěn v zádveří suterénu, přístupný z chodby domu.
V úrovni 1.NP se nachází zádveří navazující na chodbu na míru zhotovenou vestavěnou skříní se zrcadlem nabízející dostatek úložného prostoru. Chodba propojuje ostatní místnosti v dané části domu. Kuchyně s dostatkem prostoru pro vaření plynule navazuje na jeho obývací část. Z chodby se také dostaneme do dvou technických místností, samostatného WC a koupelny s vanou a sprchovým koutem.
Podkroví přístupném po schodišti s dřevěnými nášlapy, vstoupíme na chodbu, ze které vedou dveře do čtyř pokojů a koupelny.
U rodinného domu byl vystavěn dřevěný přístřešek na auto a dřevo. Příjezd na pozemek je možný po stávajících zpevněných veřejných a obslužných komunikacích.

Stavba se nachází na pozemku o rozloze 992 m2 z toho zastavěná plocha pozemku a nádvoří činí 143 m2, zbývající 849 m2 je zahrada.

Rodinný dům nabízí komfortní bydlení uprostřed krásné přírody.

Základní informace
Lokalita : Karasín
Dispozice : 5+kk se zahradou
Zastavěná plocha : 143 m²
Plocha zahrady: 849 m²
Podsklepený : ano
Topení : kotel na tuhá paliva
PENB : B

Spotřeba elektrické energie za poslední 3 roky :
- 2022, roční spotřeba 1,803 MWh
- 2021, roční spotřeba 2,073 MWh
- 2020, roční spotřeba 2,071 MWhVIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře