ODHAD ZDARMA

Prodej rodinného domu 4+KK s pozemkem (1027m2), užitná plocha 73 m2, Bystřice nad Pernštejnem

Prodej

Typ nemovitosti: rodinný dům

Adresa: Bystřice nad Pernštejnem, ulice Za Rybníčkem

Dispozice: 4+kk

Plocha užitná: 73 m2

Plocha pozemku: 1027 m2

Plocha zastavěná: 97 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: výstavba

Cena: 6 664 600 Kč včetně provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk, podlahové ploše 73 m2 a celkové zastavěné ploše 97 m2 na pozemku o rozloze cca 1027 m2, nacházející se v klidné lokalitě ve městě Bystřice nad Pernštejnem.

Nemovitost je ve fázi přípravy, cena RD domu a stavebního pozemku je kalkulována včetně základové desky a ve stupni dokončení "RD k dokončení" dle standardů dodavatele stavby. Je možné zvolit i jiný typ stavby rodinného domu. Více informací u makléře.

Šíře pozemku na vstupu cca 20 m, pozemek se v zadní části rozšiřuje až do šíře cca 30 m.
Stavební pozemek navazuje na stávající výstavbu rodinných domů, situován v nové části města v ulici Za Rybníčkem. V pozemku jsou kompletní inženýrské sítě dostupné v dané lokalitě (kanalizační splašková přípojka, kanalizační dešťová přípojka, vodovodní přípojka, plynovodní přípojka, přípojka nízkého napětí elektrického vedení a přípojka sdělovacího vedení). Příjezd k pozemku je zajištěn po nově vybudované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Komunikace je využívána zejména rezidenty ulice, tímto je tedy zajištěn naprostý klid a soukromí pro bydlení.

Jste mladá začínající rodina nebo chcete prožít klidné stáří. Dům nabízí vše co potřebuje běžná rodina ke svému bydlení.
Stavba typového rodinného domu Easy 73 je pro vás jasnou volbou. Navíc získáte velkou technickou místnost, samostatné WC a koupelnu se sprchou v základní dispozici. Prostorné zádveří je už jen třešničkou na dortu.

Možnost zakoupení pouze pozemku bez nutnosti výstavby nabízeného domu. 

Veškerý právní servis zajištěn.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře