ODHAD ZDARMA

Prodej bytu 3+1, celková výměra 57,26m2, Dolní Rožínka

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Dolní Rožínka 69/5

Dispozice: 3+1

Plocha užitná: 57,26 m2

Vlastnictví: osobní

Stav objektu: dobrý

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím k prodeji slunný, zděný byt o velikosti 3+1  a  celkovou užitnou plochou 57,26 m2 , situovaný ve 3. patře bytového domu. Byt se nachází v obci Dolní Rožínka v okrese Žďár nad Sázavou v krásném kraji Vysočina.

Popis dispozice bytu:

Vnitřní podlahová plocha bytu činí 57,26 m2.
První naše kroky vedou do předsíně (2,74 m2), ze které postupně vstoupíme do všech částí bytu. Otevřeného kuchyňského koutu (6,79 m2) nacházející se po levé straně vstupních dveří a obývacího pokoje s jídelnou (14,81 m2) po pravé straně. Z obývacího pokoje vstoupíme dveřmi do dětského pokoje ( 17,33 m2), který nabízí dostatek místa k hraní i odpočinku. Třetí obytnou místností je ložnice (10,25 m2) se samostatným vstupem z předsíně naproti vstupním dveřím. V neposlední řadě vcházíme do koupelny se sprchovým koutem a s WC (5,34 m2). Povrchy podlah jsou tvořeny v obytných místnostech kobercem a laminátovou podlahou ve zbývajících částech bytové jednotky PVC a keramickou dlažbou.

Základní informace:

  • lokalita Dolní Rožínka
  • zděný byt ve 3.NP
  • dispozice 3+1
  • podlahová plocha bytu 57,26 m2 
  • povrchy podlah -  PVC, koberec, laminátová podlaha, keramická dlažba

V těsné blízkosti bytového domu se nachází dětské hřiště, nedaleko základní a mateřská škola, zdravotní středisko, poštovní úřad, obchodní centrum a přírodní koupaliště.

V obci je vybudována centrální plynová kotelna, čistírna odpadních vod, digitální telefonní ústředna, optická síť kabelové televize a internetu.

 

LOKALITA

Obec se rozkládá 11 km jihozápadně od Bystřice n.P. v nadmořské výšce 502 m. Nejstarší písemná zmínka o ní pochází z roku 1349. V letech 1503 – 1589 byla majetkem pánů z Pernštejna a v roce 1731 připadla rodu Mitrovských. Koncem 16. století byl na místě místní tvrze vybudován renesanční zámek,jenž byl v letech 1781 – 1799 klasicistně přestavěn. Koncem 18. století založil majitel panství, hrabě Jan Nepomuk Mitrovský, vedle zámku kasicistní anglický park. Dále nechal vybudovat několik staveb, ke kterým se od parku hvězdicovitě rozbíhaly cesty se stromořadím. Některé památky byly v poslední době restaurovány a jsou zpřístupněny veřejnosti. Roku 1808 vyhořel, ale byl znovu vystavěn do dnešní podoby. Stavbě dominuje barokní vížka s cibulí a rodové heslo Mitrovských v průčelí parku.

kaple

Na návsi je rybník s ostrůvkem a na něm čerstvě restaurovaná socha sv. Jana Nepomuckého. Před koupalištěm zvaném „V lomu“ stojí pěkný železný kříž z roku 1857.

V důsledku racionálního přístupu k výstavbě v historii je v Dolní Rožínce dostatek zeleně a zelených ploch.

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře