Prodej bytu 4+1 s lodžií ( 85,4 m² ) , ul. Oblá, Brno - Nový Lískovec

Prodej

Typ nemovitosti: byt

Adresa: Oblá 81 , 634 00 Brno

Dispozice: 4+1

Plocha užitná: 80,6 m2

Vlastnictví: družstevní

Tato nemovitost je již prodána. Můžete se však podívat na aktuální nabídku.

POPIS NEMOVITOSTI

Exkluzivně nabízíme převod členských práv k bytu 4+1 s lodžií  na ulici Oblá, Brno - Nový Lískovec. Anuita je splacena, možnost převodu do OV.  Užitná  plocha bytu bez lodžie ( 4,8 m²) činí 80,6 m².  K bytové jednotce patří zděný sklep (1,4 m²) umístěný v přízemí bytového domu.

Nabízená bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.Byt je v dobrém udržovaném stavu, poskytne komfortní bydlení i vícečlenné rodině.

Popis dispozičního řešení:

Hlavním vchodem vcházíme do prostorné předsíně (13,10 m²). Pokračujeme předsíní dále a dostáváme se do obývacího pokoje ( 20,30 m²) s vlastním vstupem do zasklené lodžie  ( 4,8 m²). Z obývacího pokoje, dveřmi po pravé straně, se dostáváme do pokoje - ložnice (12m²). Vracíme se z ložnice, přes obývací pokoj, zpátky do předsíně. Odkud naše kroky nás vedou  do samostantné kuchyně ( 9,30 m²) se spízí (0,2 m²). Po sléze navštívíme dva samostatné, neprůchozí pokoje  ( 12 m², 8,10 m²), které poskytnou prostor i vícečlenné rodině. V neposlední řadě se dostáváme do koupelny s vanou ( 3,10  m²) a na samostatné WC (1,10 m²). 

Základní informace:

Lokalita: Brno - Nový Lískovec
Podlaží : 2.NP
Dispozice : 4+1 s lodžií
Užitná plocha dle prohlášení vlastníka: 80,6 m² ( bez lodžie)+4,8 m² lodžie
Podíl na společných částech budovy : 806/42108
Povrhy podlah: laminátová podlaha, PVC a keramická dlažba
Sklep : 1,4 m² 
Převod do OV : ANO ( anuita splacena)

V docházkové vzdálenosti od domu nalezneme kompletní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost - MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, dětská hřiště, poštu, MHD, lékárnu a další služby a dále také restaurační, kulturní i sportovní vyžití.

Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře