ODHAD ZDARMA

Pronájem obchodního prostoru, celková výměra 37,95m2 ,Bystřice nad Pernštejnem

Pronájem

Adresa: ulice Nádražní 138, Bystřice nad Pernštejnem

Plocha užitná: 37,95 m2

Cena: 6 000 Kč + energie

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízím pronájem obchodních prostor o celkové výměře 37,95 m2 s výlohami na frekventované ulici Nádražní v těsné blízkosti centra města Bystřice nad Pernštejnem.

Nabízený obchodní prostor se z obchodního hlediska nachází  na velmi zajímavém místě s velkou průjezdností a pěší průchodností lidí. Prostor svou strategickou polohou splňuje podmínky, jak pro podnikání závislé na průjezdnosti místa, tak i velkou pěší průchodnost. Nabízený obchodní prostor se skládá z jedné místnosti  o velikosti 37,95 m2 .Součástí pronájmu je i úklidová místnost ( 5,50 m2) s WC, výlevkou a bojlerem na ohřev teplé užitkové vody. Úklidová místnost má přístup z průjezdu a je společná pro sousedící obchodní jednotku.  Prostory mají vlastní měření elektrického proudu a spotřeby vody.

Prostor byl doposud využíván k provozování hostinské činnosti. Mimo stávající využití má obchodní prostor široké využití ve všech oblastech služeb. Obchod, specializovaná prodejna, kavárna, vinotéka, poradenské a finanční služby, pojišťovnictví, servisní středisko, opravny, kancelář, projekční kancelř, výdejní místo, e-shop, sběrné místo, apod. Prostor je možné využít i jako kadeřnictví, masážní/relaxační, či kosmetické studio. Bezproblémové parkování oceníte Vy i Vaši hosté.

Obchodní prostor je volný od 1.11.2021. V případě zájmu o další informace mě kontaktujte.

LOKALITA

Tajemné zříceniny, rozhledny, kostely a množství potoků, říček a řek, to je Bystřicko. Nedaleký hrad svádí k tomu, že se o městě někdy mluví jako o Bystřici pod Pernštejnem, ale je to chyba – pohádková pevnost Pernštejn, známá z filmových pohádek, leží o více než sto nadmořských metrů níž.
 

Město, založené v 13. století (první písemná zmínka pochází z roku 1298), získalo svoje pojmenování po místní říčce Bystřici. Ve 14. století se Bystřice stala hospodářským a obchodním centrem okolních vsí, které patřily do pernštejnského panství. V roce 1580 byla Bystřice povýšena Rudolfem II. na město.Při povýšení na město roku 1580 byl udělen městu znak, kterým je zlatý štít, svisle dělený modrým kůlem. V levé polovině je půle černé zubří hlavy se zlatou houžví, v pravé půli je černá doleva hledící orlice.

Upravené náměstí s moderním amfiteátrem, barokní kostel sv. Vavřince, bývalá radnice, v níž sídlí Městské muzeum, několik pěkných historických domů, kašna s plastikami sv. Cyrila a Metoděje, mariánský sloup obklopený čtyřmi patrony města anebo hřbitovní kostel sv. Trojice, to je malá vizitka města na Vysočině.

Velkým turistickým lákadlem je centrum Eden, které vzniklo přestavbou někdejšího panského velkostatku. K návštěvě láká Panský Dvůr s unikátní expozicí Příběh půdy a Panským bydlením nebo Horácká vesnice, kde uvidíte repliky venkovských chaloupek z 19. století a ukázky tradičních lidových řemesel. Najdete tu také pivovar, kde se vaří pivo značky Mittrovsky, tvůrčí dílny, bylinkovou lékárnu, jízdárnu, farmu a Ekopavilon s expozicí šetrných ekologických energií, rozdělenou podle přírodních živlů.

 

Centrum Eden

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte makléře